Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Jó Bp-s diákbérletet vettem?

Jó Bp-s diákbérletet vettem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nekem az a gondom, hogy ma vettem diákbérletet Bp-n, de teljesen máshogy néz ki mint egy ismerősömnek. Az enyém sárga és szürke színű és rá van írva a háttérre, hogy volánbusz. Ezenkívül rajta van a bérleten, hogy "Havi tanuló Budapest-bérlet" és, hogy "BKK ZRT. VOLÁNBUSZ ZRT. MÁV-START ZRT." De nem tudom, hogy ez-e a helyközi bérlet, meg hogy ilyen kell-e ha BP-n szeretnék utazni busszal és villamossal, a szállásomtól a suliig. Lehet buta kérdés, de ma jöttem fel tanulni pestre és valószínűleg minden nap fogok buszozni és talán még villamosozni is. Lécci aki tud írja már le, hogy jó bérletet vettem-e. Hasonlóan néz ki a bérletem mint ez itt: [link]
2013. szept. 8. 20:26
 1/5 anonim válasza:
0%
ez távolsági bérlet, helyi járatra nem jó
2013. szept. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor nem értem mért az van ráírva, hogy "Havi tanuló Budapest-bérlet".
2013. szept. 8. 21:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha Budapest Bérlet van ráírva, és a 3 társasűág akkor jó. A Volánbusz és a MÁV-Start a saját jegytekercsére állítja elő a Budapest Bérleteket.
2013. szept. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. szept. 8. 22:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó lesz az. Ha a MÁVnál vetted volna, akkor úgy nézne ki, mint egy vonatjegy.
2013. szept. 9. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!