Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mely vonalak szűnnek meg...

Mely vonalak szűnnek meg decembertől?

Figyelt kérdés
Keresem,de nem találom és idegbeteg vagyok,mert ha megszűnik az enyém(ami szerintem amúgy forgalmas),hát ott helyben halok meg,ugynais a buszon megy a hasam,hasfogó ide vagy oda XD...ha valaki tud friss hírt belinkelné?Nekem csak régebbi van:)
2009. okt. 20. 21:04
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Közben már kaptam linket,úgyhogy már nem aktuális:)


Ha vki nem tudná:


Hegyeshalom-Rajka (Mosonmagyaróvár)

Almásfüzitő-Esztergom

Székesfehérvár-Komárom

Zirc (Bakonyszentlászló)-Veszprém

Körmend-Zalalövő (Őriszentpéter)

(Keszthely) Balatonmáriafürdő-Somogyszob (Segesd)

Balatonfenyves (Fonyód)-Somogyszentpál

Mezőfalva (Dunaföldvár)-Paks

(Székesfehérvár) Börgönd-Sárbogárd

Godisa (Sásd)-Komló

Pécs-Pécsvárad

Galgamácsa (Aszód)-Vácrátót (Vác)

Szilvásvárad-Putnok

Abaújszántó-Hidasnémeti

Karcag-Tiszafüred

Sáránd-Létavértes

Nyíregyháza-Nyírbátor

Fehérgyarmat-Zajta

Csenger-Kocsord

Nyíregyháza-Vásárosnaményú

Ohat-Pusztakócs-Tiszalök

Nyíregyháza-Balsa

Herminatanya-Dombrád

Kisszénás-Kondoros

Körösnagyharsány-Vésztő (Szeghalom)

Hódmezővásárhely-Makó

Lajosmizse-Kecskemét

Kecskemét-Kiskőrös

(Kecskemét) Törökfái-Kiskunmajsa

2009. okt. 20. 21:12
 2/19 anonim ***** válasza:
75%

Köszi, ez korrekt volt.

Viccnek szánom: a Nasca vonalak legalább megmaradnak.

2009. okt. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezekböl kapásbol tudnék kettöt ahol sokan utaznak !!! Volt hogy ülöhely sem volt, na mind1, itt sem mi emberek döntünk.
2009. okt. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

A Almásfüzitő-Esztergom vonal egy nagyon régi vonal.

Régen ez egy túrista-vonal volt.

Az almásfüzítői vasútállomás gyakorlatilag egy minicsárdának felelt meg. A vendéglőtől a (normális)kocsmáig minden volt. Mára csak egy csövesszálló.

Még manapság is gyakran tömött vagonokkal üzemel.

2009. okt. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Igen én is csodálkoztam ezeken a vonalakon.

Amúgy az is lehet,hogy januártól már MÁV sem lesz,na akkor egy sem fog járni:S

2009. okt. 20. 22:26
 6/19 anonim ***** válasza:
60%

Volt a arról is szó, hogy összevonják a Volánt és a MÁV-ot.

Igazából, amit lehet felszámolnak, eladnak, és amikor megszűnik a MÁV és csak magán vasutak lesznek, akkor a már tönkretett leamortizált vasútvonalakat könnyebben lehet megvásárolni, átvinni magán tökébe.

2009. okt. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%
Nálunk itt Nagykovácsiba,eddig bkv járt amióta az eszemet tudom.Most januártól volán lesz.Lányom kiakadva,két bérletet kell venni.Totál Káosz.Ha a MÁV megszűnik én tuti felakasztom az összes leamortizált f@szt aki beszünteti =D
2009. okt. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én tényleg nem vagyok a régi rendszer híve (mármint a legutóbbié), de mégis, hogy a halál f....ba tudott működni évtizedeken át a közlekedés is, meg az iparunk is, egész jó színvonalon, saját, hazai erőből?! És ha akkor tudott, most mért nem tud?

Ne jöjjön senki azzal, hogy akkor is eladósodott az ország, igen, a végére, de azelőtt volt évtizedekig közlekedés, volt iparunk, és inkább építettek, mint bontottak.

Ja, talán mert akkor még nem adtuk el mindenünket külföldieknek, voltak bányáink, gyáraink...

2009. okt. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
60%
na neee, ha nem lesz sárbogárd-székesfehérvár, hogy az istenbe fogok hazajárni? mert ugye Pécsről elmegy 4kor az utolsó busz, fél 5ig órám van, és Sárbogárdnál kell átszállnom, ha vonattal akarok hazajutni! csesszék meg nagyon nagyon!!!!utálom a mávosokat!!!
2009. okt. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
60%
Engem hál' Istennek nem érintenek ezek a változások. De együtt érzek mindenkivel, akit igen, meg amúgyis, mindig késnek a vonatok, úgyhogy én is csak azt tudom mondani, hogy csesződjenek meg.
2009. okt. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!