Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Igaz, hogy decembertől, vagy...

Igaz, hogy decembertől, vagy hogy már a B kategóriás jogsit csak 21 éves kortól lehet elkezdeni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 18:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
bár úgy lenne...
2010. nov. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már hallottam tavalyi is.Én sem bánnám,ha így lenne
2010. nov. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne ha így lenne, de nem hiszem hogy ilyen hirtelen változtatnának.
2010. nov. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha változik is 2011-től változna.
2010. nov. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hehe :)

Ez a hír minden évben felröppen és most már állítom, hogy az autós iskolák terjesztik. Én 17 voltam mikor hallottam egy ilyen hírt és kétségbe esve iratkoztam be jogsiért. Most 20 vagyok (lassan 21) és még mindig nem lépett életbe ez a szabály.

2010. nov. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
jó, cska a héten csináltatta 6600-ért alkalmasságit A típusra, és 18 vagyok, szal jövőre meg kéne B kategoriába is....ezért kéne biztosra...ha autósiskolát felhívok, ő megmondja?
2010. nov. 7. 20:02
 7/13 anonim ***** válasza:
biztos, hogy nem :)
2010. nov. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Amit én nagyon várok az az hogy létszámstop legyen női jogositvány kiállitásnál.

Elég hülye béna pic*a van ígyis az utakon. Nemkell több.


A nőknek el kellene fogadniuk hogy háztartást vezessenek, ne autót.

2010. nov. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tiszta hülye vagy! Igaz, hogy a férfiaknak jobb érzékük van a vezetéshez, és ügyesebbek is, de több férfi okoz balesetet mint nő! Utána lehet nézni a statisztikáknak, ugyanis nem a levegőbe beszélek!
2010. dec. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Senkit sem érdekelnek a statisztikáid drágám.

Idáig 3 balesetem volt, Mind3ban a másik fél volt a hibás, és egyiknek sem volt a lába között semmi!

Aszonynak a helye otthon van. Mosni, főzni takaritani !

Lehet bkv-val közlekedni ha nincs érzéked a vezetéshez, csak bénázol az utakon, igy is hátráltatva másokat.

2010. dec. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!