Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » GYSEV-nek magasabb a színvonal...

GYSEV-nek magasabb a színvonala mint MÁV-nak?

Figyelt kérdés
Mennyiben tér el? Valaki mesélne róla? Én tiszántúli vagyok :)

2013. jún. 20. 14:43
 1/3 anonim válasza:

Magasabb ,a GYSEV Európaibb.Ugyebár részben a magyar állam , részben az osztrák állam kezében van , illetve kis százalékban magánkézen.


A kocsik mindig tiszták , belül igényesek.


Igyekeznek odafigyelni az utasok kényelmére.

Én többször kifogtam klímás személyvonatot is.Igaz kicsit puritán módon oldották meg a klímát de működik.


Vannak használtan vásárolt "új" motorvonatok amikbe az utastájékoztatóra nem lehet kifogás.


http://www.youtube.com/watch?v=aJHoWc4exSw

2013. jún. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Külsőségekre próbálnak adni, és ezt értékelik az utasok, lásd az első válaszolót.

Üzemeltetési és hozzáállási szempontból leljebb vannak a mávnál sokszor. Persze ezt belsősként látja csak az ember. De hiába vagyunk kollégák még ha más céhnél is néha úgy beszélnek velünk mintha a seggükből rántottak volna ki. Pedig elvileg mindketten az utasok öröméért dolgozunk...


Hogy mondjam. Jó marketinggel a szart is el lehet adni trüffel krémnek. Csak amikor beleharapsz...

2013. jún. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igen, más utasként és más dolgozóként szemlélni a kérdést. utasok véleménye az enyémmel együtt nyilván jobb. az, hogy a két cég között és dolgozóik között milyen a viszony, abba nem látok bele.
2013. jún. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!