Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Most mégis ez hogyan fog...

Most mégis ez hogyan fog menni? (Gyorsvonati pótjegy)

Figyelt kérdés
Bejárós vagyok, (24km) havi bérletem van, ezért nekem nem kell helyjegyet vennem. De!! Most ha én leülök valahova, és jön a hely "tulajdonosa" akkor nyílván engem felállít(persze jogosan) , megint leülök valahova.. Megint jön a "tulaj".. Ez így fog menni?? Az nagyon jó lesz.....
2013. máj. 13. 20:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Sajnos egy héten 3x is jövök haza gyorssal..
2013. máj. 13. 20:15
 2/6 anonim ***** válasza:
A gyorsvonati pótjegy nem helyjegy. A gyorsvonatokon továbbra sem lesz helyjegy.
2013. máj. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jól mondta az első, pótjegyet vezetnek be, nem helyjegyet. Senki nem állít fel senkit.
2013. máj. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez gyakorlatilag olyan mintha 150Ft-tal nőne a sima jegy ára...kapsz egy pótjegyet is 150Ft-ért 0 szolgáltatásért cserébe...
2013. máj. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel emelhették volna a jegyárakat, így csak megvariálják az egészet...


Semmi értelmét nem látom, csak annyit hgoy veszik ki az emberek zsebéből a lóvét. Most komolyan, szánalmas. Az egész ország szánalom, a vezetőségnek hála a legalján vagyunk, lehet bármilyen párt, ígérgethetnek köpködhetnek egymás szemébe egyik se fog jobban kormányozni. Volt egy MSZP most van egy Fidesz, ha megint MSZP lesz összecsinálom magam, nem igaz hgoy csak ez a két párt a legesélyesebb, nem mintha a többi 130 olyan nagy valami lenne, de egy próbát megér.


Ez az egész pótjegybevezetés az örökös szélmaromharc mellékhatásainak egyike. Mindig mi vagyunk a szenvedők.

2013. máj. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


A sorozat folytatódik - részben a pótjegyből befolyó pénzekből is.

2013. máj. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!