Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha megfáztam egy BKV-buszon a...

Ha megfáztam egy BKV-buszon a légkondi miatt, akkor igényelhetek kárérítést?

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Nem tudnád úgyse igazolni, hogy ott fáztál meg.

Ha van légkondi az a baj, ha nincs akkor az... :O

2013. máj. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Örülj neki, hogy van klíma! Ha nem tetszik, lehet más járművel is menni! Más ember örül neki, ha nem az izzadtság szagba kell utaznia.
2013. máj. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Ó hát hogyne, legközelebb menj taxival, az majd neked megfelelő hőmérsékletet állít be.
2013. máj. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nincs bajom a légkondival általában, de tegnap az új Mercedessel utaztam, és baromi hideg volt a buszon. Nem kellemes, hanem hideg. A tesóm, és a barátnőm is hidegnek találták a hőmérsékletet. Egyébként büdös is volt.

Igazából most ne higgyjétek, hogy valami sznob alak vagyok, akinek minden baj. Már megszoktam a bp-i tömegközlekedés okozta negatív dolgokat, de pl. amiatt sem panaszkodos, teszek ki kérdést, várok kártérítést, mert ma két járat is kimaradt, mikor akartam hazajönni.

A kérdés elméleti csupán, eszemben sincs megigényelni. :)

2013. máj. 10. 20:37
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Én egész nyáron beteg vagyok a légkondik miatt, szép is lenne, ha mindig kártérítéseket kérnék...

Egyrészt: kártérítés JOGTALANUL okozott kárra jár - itt nincs jogtalanság.

Max. kártalanítás jöhetne szóba, de butaság, itt az sem áll meg.


Az ember egyéni szociális problémája, hogy van, amit nem bír (allergiások meg pereljék be a fákat, virágokat?)


Mondom ezt úgy, hogy én aztán tényleg mindig beteg vagyok a légkondiktól sajnos...

2013. máj. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező te ezt most komolyan kérdezted? :D Én meg koszos lettem amikor részegen elestem akkor most kérjek kártérítést a közterület fenntartóktól a koszos utca miatt? XD
2013. máj. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Eleve milyen kár ért? Kiszámlázod nekik a 100as papírzsepit? :)
2013. máj. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
anális szex
2013. máj. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!