Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ciki, ha nő létemre ennyire...

Ciki, ha nő létemre ennyire érdekelnek a vonatok, buszok? : )

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, és kb. fél éve jöttem rá, hogy nagyon szeretek vonatozni, imádom a hangját, sokszor sétálok a vasútállomás környékén és csak bambulom őket :D

De folyton olyan gondolataim vannak, hogy akik ott dolgoznak, mit gondolnak... Hogy elég sokat járok arra és csak nézek.

Pedig szívesen készítenék fotót, videót a vonatokról. De olyan ciki szerintem, ha egy lány áll az út szélén és várja a vonatot mobillal a kezében :(((


2013. ápr. 25. 14:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyere el vasutasnak! :)

De komolyan: én is így vagyok vele és lány vagyok. Imádom a vonatok hangját, jó tudni a mozdonyok adatait, működését, ilyesmit. Kalauz vagyok.

2013. ápr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki? Nem a 16. században élünk!!! Én is nő vagyok, imádom a buszokat az autókat, értek is hozzájuk, bármit megszerelek, van teher, busz, meg E jogsim is (elsőre, hibátlanul, minden protekció NÉLKÜL!!!)

Ha végállomáson (távolsági busznál) belül az álló buszokat akarod fényképezni azért lehet hogy szólnak (nekem pár éve szóltak), de ami közterületen van, azt bárhol bármikor.

2013. ápr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ebben semmi ciki. A vonatok, buszok iránt van egy érdeklődésed, a látottakat fénykép vagy video formájában meg szeretnéd örökíteni. Ki mit gondol ilyenkor, az nem számít.


Nagy kedvencem: http://www.youtube.com/watch?v=Kf6tuhvO4JM

http://www.youtube.com/watch?v=VRyRpREPG6w

26F

2013. ápr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de ha értelmes lennél, erre magad is rájönnél. -_-
2013. ápr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: de jó Neked! Rengeteg olvastam a munkádról, úgy hallottam, elég nehéz bekerülni :/


2.: nagyon ügyes lehetsz, le a kalappal :)


3.: jó a videó, nekem ez tetszik: http://www.youtube.com/watch?v=WsHudiXbE60 :D

meg ez: http://www.youtube.com/watch?v=kYTQUa_09vo :)


4.: kíváncsi voltam/vagyok mások véleményére...

2013. ápr. 25. 15:58
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem az a ciki, aki emiatt cikizi a másikat. A nemi alapon kiosztott társadalmi szerepek kora lejárt.
2013. ápr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Leszel a feleségem?
2013. ápr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is imádok vonatozni.:) Vonaton lehet a legjobban gondolkozni.:) Szerintem van egyfajta különleges hangulata, meg a vonatok illatát is szeretem (mondjuk errefele nem büdösek). Egy időben nekem is minden vágyam volt, hogy jegyvizsgáló legyek, de már lemondtam róla, mert szinte lehetetlen bekerülni.:(
2013. ápr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem egyrészt sz@rd le mások véleményét, másrészt meg nem "ciki".


Bár azért ha komolyan gondolod, akkor nézz valami jobb fajta fényképezőgépet hozzá. :)

2013. ápr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

No, hát má a 17. században élünk no, há ha egy nő akarja a vonatot meg a busztot, akko hagy nézze no! Hát!

Osz én egysző kérdeztem a masinisztátot, mire gondó közben, hogy kormányozza a vonatot, oszt aszonta arra gondol: bóóóóőőőőóóóóóóóóúúőőőőőő.

Vasútmodelled van-e? Akarsz-e modellvasutazni? Az is jó móka ám. Terepasztal, miegymás.

2013. ápr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!