Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kell bérletigazolvány?

Kell bérletigazolvány?

Figyelt kérdés
Pár hónap múlva Pesten fogok lakni, élni és kellene Budapest bérlet. Azt már tudom, hogy hol kell venni csak azt nem, hogy kell-e nekem bérletigazolvány??
2013. ápr. 1. 00:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Már nem kell, elfogadják ha a szemelyi igazolvány számát írod a bérletre.
2013. ápr. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom, csináltass bérletigazolványt!!!

Ehhez csupán 1 db igazolvány fénykép kell, 250 forintért azonnal megcsinálják (nagyobb BKV csomópontokon pl.: Moszkva tér, Déli pu., stb.)...


Így a havi bérleted mellé tudod majd tenni a bérletigazolványt egy közös tokba, ha netán elvesztenéd, akkor mégsem a személyidet veszted majd el!

Ha elvesztenéd, akkor ezt 2 perc alatt tudod pótolni (+fénykép, +250 Ft)...


Én például nem szívesen mutogatnám a tahó-bunkó ellenőröknek a személyimet (semmi közük hozzá!)...

2013. ápr. 1. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hja, csak ha a személyidtől külön tartod, könnyebben felejted otthon. Én olyan igazolványtartót használok, amiben nem látszik, hogy a bérlet mellett ott a személyim, de kérésre egy pillanat alatt elő tudom varázsolni - igaz, még nem volt ilyen kérés.
2013. ápr. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3-nak :


Mi a bérletet és a bérletigazolványt egy külön tokban tartjuk, ezt a pénztárca egyik zsebébe tesszük, tehát soha nem maradhat otthon...


Az igazolványok egy másik tokban vannak, ami a táskában van, biztonságos helyen...


Szóval, mindenre csak a rendszert kell kitalálni... :-))


A személyimet nem szeretném mindenkinek (kitudja kiféléknek) mutogatni, márpedig a BKV ellenőrök számomra ez a kategória...


Elég nagy marha volt, aki kitalálta az utazási bérlet és a személyi igazolvány összepárosítását!...

2013. ápr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 darujev ***** válasza:

"Elég nagy marha volt, aki kitalálta az utazási bérlet és a személyi igazolvány összepárosítását!"


Gondolod Te, közben meg több száz másképp gondolkodó utas szidta a céget, hogy miért kell bérletigazolvány, miért nem jó a személyi. Most örülhet mindenki, vagy-vagy... lehet választani.

2013. ápr. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm minden válaszolónak!! :)
2013. ápr. 3. 22:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!