Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ic és gyorsvonatokra tényleg...

Ic és gyorsvonatokra tényleg 1 nappal előbb kell jegyet venni?

Figyelt kérdés
valami ilyesmit hallottam de nem vagyok benne biztos és elvira.hu oldalon nem találtam erről infókat.
2013. márc. 26. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, én vettem már 10 perccel utazás előtt is.
2013. márc. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kötelező, akár indulás előtt is vehetsz jegyet. Csak mivel az IC-n helybiztosítás van, csúcsidőszakban érdemes előre megvenni a jegyedet. Illetve most már attól (is) függ az IC-pótjegy ára, mennyivel előre veszed meg.
2013. márc. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van, ha egy nappal előre megveszed a helyjegyet, olcsóbb, mint közvetlenül utazás előtt megvásárolni. Gyorsvonatok továbbra sem pót- vagy helyjegykötelesek, ott nem befolyásolja ez az árat.
2013. márc. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na ja, az új szabály szerint elővételben olcsóbb a helyjegy, kivéve pénteken és vasárnap délutáni utazásnál. Holott éppen ilyenkor kellene ösztönözni az utazást az elővételi kedvezménnyel.
2013. márc. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!