Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az baj szerintetek ha buszon...

Az baj szerintetek ha buszon előveszem a laptopomat?

Figyelt kérdés
Ha nálam van a laptopom és van wifi a buszon akkor nem nagyképűség az ha előveszem és gépezek? Köszi a választ! :D

2013. márc. 16. 21:54
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
Jesszus, elő ne vedd azon az útvonalon! Elment az eszed?
2013. márc. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Hát most már végkép nem tudom hogy mit csináljak xd Köszönöm a választ! :D
2013. márc. 16. 22:57
 13/27 anonim ***** válasza:
Hogy nézel ki? Ha egy kicsit is félelmet keltesz a cigókban nem kötnek beléd. De ha könnyű préda vagy akkor jobb ha a gép a táska mélyén marad.
2013. márc. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom leírni Xd
2013. márc. 16. 23:17
 15/27 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én nem venném elő. Én a 3 órás vonat úton nem mertem elővenni a laptopomat múlthéten mert két cigány bevágódott a szembe lévő ülésre és átülni sem tudtam mert helyjegyes volt a vonat.
2013. márc. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :D
2013. márc. 17. 18:54
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Végülis tényleg nincs cigánybűnözés...

Ha nincs cigánybűnözés, akkor hogyhogy a Sopron-Szombathely vonalon elő lehet venni egy laptopot, Eger-Ózdon pedig nem??

Ne hagyjuk már magunkat megfélemlíteni!

(bocsánat az offért, valószínüleg úgyis törlik)

2013. márc. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Semmi baj. Ment a zöld kéz és csak nem törlik. :D Köszi!
2013. márc. 17. 19:11
 19/27 anonim ***** válasza:

Tehát a válasz:

Előveheted ha akarod párakban(például bennem is) előjön az irigység h nah ennek is van laptopja van pénze ennek is...aztán nézek tovább ki az ablakon..

Télleg vigyázz a tolvaj tagokkal főleg cigányokkal(imádom a nagy cigányvédőket amúgy...)

Ha távolsági busz akkor gondolom nem olyasmi busz mint a BKV hogy a hátsó ülésből mindent látsz hanem szép nagy ülések ahol kb a melletted ülő és a melletted lévő 2 széken ülő látja a laptopod...ha ők nem cigók akk sztem no problem

2013. márc. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Hát na igen ezért nem akarom elővenni hogy ne hogy nagy képűnek nézzenek :S
2013. márc. 17. 20:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!