Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az baj szerintetek ha buszon...

Az baj szerintetek ha buszon előveszem a laptopomat?

Figyelt kérdés
Ha nálam van a laptopom és van wifi a buszon akkor nem nagyképűség az ha előveszem és gépezek? Köszi a választ! :D

2013. márc. 16. 21:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem, ha hosszabb útra mész pl. 70km fölött, akkor nem olyan nagyképűség, de pár órát ki lehet bírni gép nélkül. Itthon eléggé kinéznének, külföldön nem annyira, bár ott sem elterjedt. Meg, ha előveszed számolhatsz utána azzal, hogy lehet ki akarnak fosztani.
2013. márc. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
60 KM másfél óra. Köszönöm a válaszod. :D
2013. márc. 16. 22:09
 3/27 anonim ***** válasza:
74%
Bármilyen rövid távra is utazol, bátran előveheted. Mi egy kis tabletet cipelünk magunkkal és azon kártyázunk utazás közben. Teljesen természetes.
2013. márc. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Biztos?? :D
2013. márc. 16. 22:20
 5/27 anonim ***** válasza:
70%
Mielőtt előveszed, nézz körül kicsit felemelt fejjel. Aztán vedd elő, sóhajts nagyot, majd kapcsold be. Ismét nézz körül, esetleg nézz rá valakire felhúzott szemöldökkel, amolyan "miszterbínesen". ☺
2013. márc. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ merre mész. Miskolc felé én számítanék rá, hogy 6 rétinéger vár majd a végállomáson, hogy "beszerzési áron" jussanak egy fain kis laptophoz...
2013. márc. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Haha Miskolctól rosszabb :D Egerből Ózdra xd
2013. márc. 16. 22:33
 8/27 anonim válasza:
annál már csak ráckeve rosszabb xd
2013. márc. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Elvileg semmi fura nem lenne benne, de nálunk tényleg nem egy megszokott dolog, főleg Észak-Kelet Magyarországon.


Meg, szerintem buszon nem is lehet valami kényelmes.

2013. márc. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
70%

Hát én Miskolcra menet is használta anno elég sokszor a gépet :D

Igaz csak 45 perces út, meg wifi sincs, de egyetemen vizsga vagy zh előtt legalább 1x át kelletett nézni az anyagot :D


Reggel, csúcsidőben meg azért nem valószínű hogy belém köt az az 1-2 cigó aki hajnali 6-kor képes felkelni.

2013. márc. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!