Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Most akkor üljek le a buszon...

Most akkor üljek le a buszon vagy álljak?

Figyelt kérdés

Ha ülök, tuti, hogy idős nénik/bácsik odajönnek, hogy, hogy lehetek ennyire szemtelen, hogy leülök, ha állok, akkor pedig szintén odajönnek idős nénik/bácsik, hogy, hogy lehetek ennyire szemtelen amiért melléjük állok és nem olvasok a gondolataikban, hogy ők a következő megállónál le akarnak szállni. Pedig amint látom, hogy valaki motoszkál már arrébb is huzódok, nehogy ne férjen el, de ha dugig van a busz mégig mit csináljak? Mindig kifogom az ilyeneket.... Ha véletlen csak az ajtó mellett tudok megkapaszkodni, akkor pedig kitör a káosz, hogy "ez már a pofátlanság teteje"-minek állok már oda /talán mert máshol tényleg nincs hely?!/,

Ti, hogy oldjátok ezt meg? Én már félek fölszállni a buszra, ha látom, hogy tele van, mert nem akarok állandóan én lenni a rossz.


2009. szept. 8. 14:50
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
100%

Engem egyszer mellbe könyökölt egy vén k.rva mikor szálltam fel a buszra. Visszaléptem, vártam míg lép még egyet fölfelé, akkor mentem utána, megint lekönyökölt. Elkezdtem sorozni, hogy mit képzel magáról, fülét farkát behúzva spurizott a busz másik végébe. Az ilyen férgek miatt kezdtem azt csinálni, hogy beültem az ablak mellé, és bambultam kifelé és nem néztem az ajtó felé, hogy ki száll fel. Ennyi. Szard le az embereket, ők is leszarnak téged. Csúnya, de sajnos ez van:S Kismama az más téma. Ők normálisak és sokszor még vissza is utasítják a felkínált helyet.

22/L

2009. dec. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Én is ezt szoktam csnálni, és még mindig mondják hogy direkt nem néz erre stb... és mondom akkor mi van? =\ szánalom...
2010. jan. 30. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!