Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Most akkor üljek le a buszon...

Most akkor üljek le a buszon vagy álljak?

Figyelt kérdés

Ha ülök, tuti, hogy idős nénik/bácsik odajönnek, hogy, hogy lehetek ennyire szemtelen, hogy leülök, ha állok, akkor pedig szintén odajönnek idős nénik/bácsik, hogy, hogy lehetek ennyire szemtelen amiért melléjük állok és nem olvasok a gondolataikban, hogy ők a következő megállónál le akarnak szállni. Pedig amint látom, hogy valaki motoszkál már arrébb is huzódok, nehogy ne férjen el, de ha dugig van a busz mégig mit csináljak? Mindig kifogom az ilyeneket.... Ha véletlen csak az ajtó mellett tudok megkapaszkodni, akkor pedig kitör a káosz, hogy "ez már a pofátlanság teteje"-minek állok már oda /talán mert máshol tényleg nincs hely?!/,

Ti, hogy oldjátok ezt meg? Én már félek fölszállni a buszra, ha látom, hogy tele van, mert nem akarok állandóan én lenni a rossz.


2009. szept. 8. 14:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
81%
kérdezd meg tőle,hogy amikor a kapuba pletykálkodik van e ereje álldigálni:Dnekem ez bejön mindig:DVAgy mond neki hogy ő ugyanolyan jegyet vesz mint és a helyfoglalás felszállási sorrendben van:D
2009. szept. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
33%
Az idős öregek mindegyki szemét....utálom is őket rendesen.Büdösek,okoskodnak,de ha baj van,akkor egyből jönnek,hogy segítsünk.Küldd el nyugodtan melegebb éghajlatra.Vagy kérdezd meg tőle,hogy ő miért olvas a Te gondolataidba?Ne hagyd magad.Azért,mert öregek,azt hiszik nekik mindent lehet.Egy fenét..Vagy mondd azt,hogy egész nap dolgoztál,hogy a te adódból neki legyen nyugdíja.Ennyi talán jár neked is.És kérd ki magadnak...
2009. szept. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
94%
Akkor ne szard le, de ha ilyen érzékeny vagy és nem veszel erőt magadon, nem tudsz mit csinálni értsd már meg. Én is érzékeny vagyok sok dologra, de nem hagyom, hogy megalázzanak. Nekem is volt, hogy csak ajtónál volt hely villamoson, öreg bácsi akart leszállni a cuccával, direkt félreálltam, bőven elfért, mégis elkezdett pampogni, mondom "Mivan nem fér le talán?". Persze az se baj, hogy nem szólsz semmit, amíg bírod, de ne az legyen a vége, hogy még te érzed magad szarul, LÉGY ERŐS.
2009. szept. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
88%

Ha csúcsban utazol akkor nem kell észrevenni hogy ott toporog feletted a nyugdíjaa. Utálom amikor csúcsban utaznak a piacra. Olyankor ha morog hogy le szeretne űlni csak ennyit kell mondani: Átadom a helyemet! Ott szoktam űlni (mutatva egy másik székre).

Én ezért ülök mindig belűlre a dupla ülésnél. Ha kívűl ülök mindig figyelem hogy hogy száll fel. Ha fut a busz után akkor még dinamittal sem tud kimozdítani onnan mondván ha tud futni akkor majd állni is tud.

2009. szept. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
65%
Küld az ilyet a k*rva anyjába.Mi az hogy sehol se jó. Ingyen utazik és még ő pofázik?!
2009. szept. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
78%
Ne foglalkozz velük, sok a rigolyás ember. Ugyanúgy jogod van állni és ülni egyaránt.
2009. szept. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
72%
Hát a lépcsőn általában csak akkor pofáznak, ha kinyílik az ajtó, és nem szállsz le, h mások is le tudjanak szállni. Olyankor le kell szállni, de úgy, h más ne menjen eléd. leszáll, aki akar, és utána gyorsan fel. A nyuggereket hagyd, ha van hely az a baj, ha nincs hely az a baj...
2009. okt. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
54%
Nem igaz, hogy ilyen rosszindulatú emberek vannak... Ha van szabad hely és nem ül le senki, akkor miért ne ülhetnél le? Ha látod, hogy egy idős ember vagy egy kismama felszáll miért ne adnád át neki a helyet? Ha egyből átadod, nem fog puffogni. Nem hiszem el, hogy tényleg nehezükre esik a rászorulókrnak átadni a helyet... Lesztek még ti is nyugdíjasok ebbe gondoljatok bele! 20 éves vagyok, és törekedem arra, hogy példát mutassak a kevésbé rendeseknek, hátha valaki elgondolkodik. Ezt is ingyen teszem és ez sem esik nehezemre...
2009. okt. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
utolsónak:A kismamának átadom mert az nem ugat h milyen öreg és csak a buszon van kínja....:D (én is írtam ide választ.)
2009. okt. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
nahh jah..kismamát még én se hallottam, hogy pofázna: "azok a szemtelen fiatalok..." :D
2009. okt. 29. 13:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!