Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Most akkor üljek le a buszon...

Most akkor üljek le a buszon vagy álljak?

Figyelt kérdés

Ha ülök, tuti, hogy idős nénik/bácsik odajönnek, hogy, hogy lehetek ennyire szemtelen, hogy leülök, ha állok, akkor pedig szintén odajönnek idős nénik/bácsik, hogy, hogy lehetek ennyire szemtelen amiért melléjük állok és nem olvasok a gondolataikban, hogy ők a következő megállónál le akarnak szállni. Pedig amint látom, hogy valaki motoszkál már arrébb is huzódok, nehogy ne férjen el, de ha dugig van a busz mégig mit csináljak? Mindig kifogom az ilyeneket.... Ha véletlen csak az ajtó mellett tudok megkapaszkodni, akkor pedig kitör a káosz, hogy "ez már a pofátlanság teteje"-minek állok már oda /talán mert máshol tényleg nincs hely?!/,

Ti, hogy oldjátok ezt meg? Én már félek fölszállni a buszra, ha látom, hogy tele van, mert nem akarok állandóan én lenni a rossz.


2009. szept. 8. 14:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
LEGYÉL KICSIT KEMÉNYEBB. SZARD LE/OSZD KI, ÁLLJ KI MAGADÉRT. Semmi rosszat nem tettél, sőt.
2009. szept. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

De hogyan szarjam le, ha olyanokat vágnak a fejemhez, hogy "Van aki szerencsés és intelligenciával születik, és van aki, nem"

Csupán azért, mert máshol nincs hely csak az ajtó mellett.

2009. szept. 8. 14:59
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
Légy illedelmes, udvarias és tisztelettudó. Meglátod, az idősek is máshogy fognak hozzád állni.
2009. szept. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
91%
nekem is volt már ilyen,én voltam a bunkó mert nincs hely...aztán szépen,kissé idegesen elmagyaráztam az öregnek hogy na figyeljen,nem tehetek róla stb..ennyit kell csinálni,és megértik..ha meg beszólnak,nem kell vele törődni,és állj ki magadér ha neked van igazad.olyan is volt amikor leültem,odaült mellém a néni aztán mondtam neki hogy legyen szives kiengedni mer most szállok le erre elkezdte mondani hogy mekkora bunkó vagyok ...
2009. szept. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
100%
utolsó vagyok..persze ez nálam ritkán fordul elő,általában kedvesek szoktak lenni,és én sem szoktam tiszteletlenül beszélni...
2009. szept. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%

idéznék tőled: "Van aki szerencsés és intelligenciával születik, és van aki, nem"

mondd azt hogy pl. maga nem

de ülj le nyugodtan, ha meg beszólnak, mond azt hogy nem csúcsidőben kéne utazniuk, hanem délelőtt, amikor alig vannak a buszon

2009. szept. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%

Aki bunkó velem, beszólogat stb, azt a politikán keresztül elküldöm melegebb éghajlatokra.

Ha meg normálisan odajön, vagy szól nekem, vagy én látom ,hogy leszeretne ülni, átadom neki a helyet.

2009. szept. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
93%

Illedelmesen kérdezd meg, hogy mégis akkor hova álljál, hogy minden embernek megfeleljen.

Pl.: Legyen szíves, mondja meg nekem, hogy hova álljak!


Én ezt mondanám! :)

2009. szept. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Igen, olyanok is vannak akik kedvesek, de sajnos ez ritka.

A bunkó beszólásokra pedig inkább nem is szólok semmit vissza, mert hát mégis mit szólhatnék?? A multkor egy srác szólt rá a nénire, aki velem kötözködött, hogy nincs igaza akkor meg még ő is szemtelen lett. És ez annyira rossz érzés.

2009. szept. 8. 15:10
 10/22 anonim ***** válasza:
83%
MP3-at hallgatok és meg se hallom ha valaki mormog mellettem.
2009. szept. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!