Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » RyanAir, EasyJet vagy WizzAir...

RyanAir, EasyJet vagy WizzAir repülőjegy árában benne van a feladott poggyász ára?

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Mi azt honnan tudjuk? Olvasd el a leírást.
2013. febr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De nem egyértelmű, sosem utaztam, Én úgy gondolom, hogy nincs benne az árban. Tapasztalt utas válaszára várok, de úgy látom ide sem lehet már kérdést feltenni, mindenhol megjelentek TI, élettelenek, akik osztjátok az észt, mert nincs jobb dolgotok.

Tisztelet a kivételnek, ha érkezik értelmes válasz, természetesen kapja az up-ot.

2013. febr. 18. 22:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Most komolyan. Mielőtt megvennéd, vagy miután megveszed, kapni fogsz egy hosszú, apró betűs listát a szabályokról. Abba bele van írva a csomagod.
2013. febr. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
WizzAirnél nincs benne, azt tudom, külön kell megvenni, az árak a wizzair.hu -n elolvashatók ( [link] ). Sőt a nagyobb méretű kézipoggyászért is fizetni kell újabban a WizzAirnél. A többi fapados társasággal még nem utaztam, ott nem tudom, hogy van.
2013. febr. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!