Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Diákbérlet meddig érvényes?

Diákbérlet meddig érvényes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Október 8-án vettem a VOLÁN-nál diákbérletet. Azonban nem tudom, hogy most akkor pontosan meddig is használhatom? A bérlet hátuljára az van írva, hogy ma éjfélkor lejár, azonban több helye is olvastam olyat, hogy november 7. éjfélig érvényes. Persze, lehet, hogy félreinformáltak, de hátha ti többet tudtok erről. Remélem tudtok segíteni, mert nagyon fontos lenne. Előre is köszönöm a választ!

2012. nov. 5. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Ma éjfélig jó.

Hugoméról tudom mert anyu veszi neki, és 4.én vagy még ma napközben megveszi

2012. nov. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
minden bérlet 5.éig jó. szóval holnap már csak a novemberit fogadják el és a októberit már nem
2012. nov. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2012. nov. 5. 16:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ.


Ha rendes havibérletet vettél (210-es bélyegző van ráütve), akkor az ma éjféllel lejár.


Ha 30naposat akkor az 7.-én éjfélig érvényes, de azon nincs bélyegző, más a színe, és rajta van a lejárat dátuma is, úgyhogy gondolom havit vettél.

2012. nov. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!