Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ma vásárolt diákbérlet, mától...

Ma vásárolt diákbérlet, mától érvényes, de mégsincs rá szükségem. Mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Visszaváltani csak akkor lehetne, ha még nem kezdődött volna meg az érvényessége. Tudom, eladni kellene, de ahogy múlnának a napok egyre többet buknék rajta. Nem tudok semmit sem csinálni?
2010. aug. 19. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Elrakod a szebedbe és vársz míg kell. Ilyen helyzetekbe előbb kell gondolkodni:S
2010. aug. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, csak tudod mikor meg van beszélve egy program, jó sok tömegközlekedési eszközzel való utazással (tehát jegyet nem érte volna meg venni), és lemondják, akkor azt hiszem ez egy nem várt dolog, tehát előre nem tudhattam. De köszi az ötletet...
2010. aug. 19. 12:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem írtad még rá a sorszámot, akkor keress valakit a pénztárak környékén, bár sanszosabb eladni a hó vége felé.
2010. aug. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak annyira nem vagyok jó ebben a kabát alól eladós dologban :) De azért még meggondolom. Köszi.
2010. aug. 19. 13:24
 5/7 anonim válasza:
ezért kell 30 napos bérletet venni, ha nem hónap elejétől kell.
2010. aug. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez 30 napos. Már nincs olyan, hogy hónap elejétől, hónap végéig jó.
2010. aug. 20. 10:41
 7/7 anonim válasza:
Ezzel nem lehet semmit kezdeni!!!Megvetted akkor megvetted!!!Használd!!:)
2010. nov. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!