Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha buszról leszálok a Petőfi...

Ha buszról leszálok a Petőfi budai híd főjénél (volánosról) ott a közelben hol tudnék bkv diák bérletet venni?

Figyelt kérdés
Mert lejárt a bérletem eddig mindig a népligetnél szoktam megvenni ott van nem messze a sulim de mikor jötem haza nem volt anyi pénzem hogy bérletet is vegyek na a lényeg az lenne hogy holnap megyek vissza de a koleszhoz mennék ami visszont új budán van így nem szeretnék + 30-40 perce tfölösen buszozni az érdekel ne ott is tudnék e bérletetveni?

2012. nov. 3. 20:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Goldmann György tér, a Műegyetemi ajándékbolt.

Elindulsz a BME felé (az aluljárón átmész, majd kijössz), majd mielőtt az egyetem területére érnél, át kell menni két épület között, aminek közös az emelete (ha hétköznap nappal mész, kövesd a tömeget... máskor meg szerintem úgy sincs nyitva). Röviden mielőtt kiérnél az "alagútból" a bal oldalon van a bejárat. Többek között azt hiszem, hogy bkv bérletet is árulnak.

2012. nov. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!