Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Még sosem utaztam Volánnal,...

Még sosem utaztam Volánnal, általában előre veszik a jegyeket vagy a helyszínen?

Figyelt kérdés

Budapestről Verpelétre szeretnék eljutni, amit kinéztem az így néz ki:

Budapest (Stadion u.) - Gyöngyös 1:35 út és 0:15 várakozás

majd átszállás

Gyöngyös - Verpelét 0:55 perc út.

Hogy megy ez odamegyek az aktuális buszhoz és kérek a sofőrtől jegyet?


2009. aug. 7. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen pont úgy megy felszállsz a buszra és a sofőrnél veszel jegyet.
2009. aug. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a legegyszerűbb, hogy amikor felszállsz megmondod a sofőrnek, hogy egy teljeset/diákot kérsz Verpelétig.


Elővételben is megveheted, ahogy mész a metrótól befelé balra vannak a jegypénztárak, de nem feltétlenül muszáj.

Én csak olyankor veszem meg amikor tudom, hogy sokan fognak utazni és így tuti lesz helyem.

Nem tudom mennyien lehetnek ezen a buszon, ha már 15-20 perccel előbb beállsz a buszállásra biztos lesz helyed, nem hiszem hogy olyan sokan utaznának ilyenkor.

2009. aug. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Az előre vett jegyekre rá van írva, hogy ülőhelyet nem biztosít, szóval ne számíts rá, hogy leülhetsz, ha előre veszed. Vannak hely jegyes helyek, de azok szerintem messzebbre mennek (pl. én Aszódra járok, aminek van hogy Hollókő a végállomása, az sincs gondolom Verpelét sincs sokkal messzebb). Azért éri meg elővételben venni, mert így akkor Gyöngyösön nem kell mégegyszer venned jegyet, én személyszerint utálok a pénzzel babrálni, amikor csomóan állnak mögöttem.
2009. aug. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2009. aug. 7. 13:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Budapestről megy közvetlen járat is Verpelétre, nem kell átszállni. (ennek a busznak Eger a végállomása, itt lakom és sokat járok Pestre)

Ezekre a buszokra már helyjegy van, Verpelét elég távol van, csak a Pesthez közeli településekre nem biztosítanak helyet. Persze előbb oda kell menni, ha az elővétel nélküliek felszállnak előtted és nem marad hely akkor ugyanúgy állhatsz mintha nem vetted volna meg előre.

2. válaszoló voltam

2009. aug. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy van, csak az időben nem jó nekem :S Mármint rosszkor indul.
2009. aug. 7. 19:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!