Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit szóltok a kémvillamoshoz?

Mit szóltok a kémvillamoshoz?

Figyelt kérdés

A kémvillamos az éjszakai üzemszünet alatt közlekedne. Célja a kábeltolvajok elriasztása. Tényleg megriadnak majd a tolvajok egy arra csörömpölő kémvillamostól?


[link]


2009. júl. 17. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért beszélsz jövő időben? Ez a villamos jár már évek óta, mégis ellopták a kábelt...
2009. júl. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, bocs tényleg azt írják, hogy már jár. De én még nem találkoztam vele.
2009. júl. 17. 21:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy 1-2 ezer forintot ér csak az a kábel, amit elloptak viszont pótolni másfél milla!
2009. júl. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én hasznosnak találom, például múlt héten éjszaka italozás után beültünk szusszanni egyet egy megállóba a haverokkal, bealudtunk, aztán amikor elcsörömpölt előttünk, felébredtünk és mentünk haza :) Szóval jól jött.


Viccet félretéve, sok haszna nincs, mivel ha valaki villamoskábelt akar lopni és hallja hogy jön (azokon a vonalakon, ahol szoktak lopni általában látótávon kívülről is hallani már hogy közelít, például a régi Józsefvárosi pályaudvar mögötti szakasz ahol közvilágítás se nagyon van), egyszerűen megvárja amíg elcsörög és akkor lát hozzá.

2009. júl. 18. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tény, hogy két biciklis csendőr hatékonyabban el tudná kapni a kábeltolvaj etnikumot, de amíg fel nem állítják újra a csendőrséget, a kémtuja is jobb, mint a semmi.
2009. júl. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!