Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van olyan busz ami ki visz a...

Van olyan busz ami ki visz a budakalászi Metro áruházhoz?

Figyelt kérdés

Nem dolgozói járatra gondolok.

Most mennék oda először és csak a Coráig találtam buszt onnan meg egy szép kis séta út a Metróig. A BKV figyelő oldalon találtam olyat, hogy van elvileg Metro busz de azt nem írja, hogy dolgozói e, se menetrendet.

[link]


[link] ez a dolgozói járat.


Megköszönném ha valaki segítene!



2012. júl. 4. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs "közösségi" busz a kalászi METRÓhoz sőt semmi egyéb tömegközlekedés sem.

Gondolom abból az elgondolásból,hogy ez "kereskedők áruháza" aki pedig ilyen az autóval szállít.

Ne nagyon törd Magad,csalódás lesz,csak régen volt olcsó,ma már nagy általánosságban olyan mint árai vannak mint egy Auchannak vagy Tescónak.

Szerintem.

2012. júl. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm hossteskedni megyek oda
2012. júl. 4. 19:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha dolgozni mész, miért nem jó a dolgozói járat? :)

Egyébként egyáltalán nincs messze a 204-es kalászi megállójától, kb. 10-15 perc séta, igaz, kiépített járda alig van. E tekintetben jó lehet a H5 Budakalász állomásától gyalogolni.

2012. júl. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!