Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Iskolalátogatási igazolás jó...

Iskolalátogatási igazolás jó diákigazolvány helyett utazáshoz?

Figyelt kérdés

Szóval: most érettségiztem júniusban, és elhagytam a diákigazolványomat ami eléggé nagy probléma mivel szeretnék utazgatni nyáron. Igényeltem az okmányirodában új diákot, (igazából nekem az ideiglenes is tökéletesen megtenné) de amikor az iskolába bevittem a papírt hogy na, csinálják meg, akkor 2. alkalommal amikor bent voltam az iskolában közölték velem hogy Június 30. án lejárt a tanulói jogviszonyom. ( EZ egyáltalán tényleg így van? 30. tól nem számít senki diáknak aki 12. et végzett?) Na most ez tök jó mert akinek van még diákja az lazán használhatja de aki elvesztette az meg bszhatja...


NA DE A LÉNYEG!!! :))

Iskolalátogatási igazolással amire rá van írva hogy utazáshoz kaptam helyettesíti a diákigazolványt olyan szempontból hogy 50% al olcsóbban utazhatok??? Valaki valami tapasztalat?



2012. júl. 4. 09:12
 1/1 anonim ***** válasza:

NEM!

Nem helyettesíti semmilyen módon. Általában szeptember-októberben szokta a miniszter elrendelni, h ideiglenesen fogadják el de csak ettől-eddig, amikor késnek a diákok. De önhatalmúan NEM fogadhatják és nem is fogadják el.

2012. júl. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!