Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ilyenkor lehet még valamit tenni?

Ilyenkor lehet még valamit tenni?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, általános iskolás koromban derült ki, hogy gerincferdülésem van, akkor jártam gyógytornára és kaptam korzettet (fűzőt) is. Most hallottam, hogy súlyos gerincferdülés esetén kapható 90%-os utazási kedvezmény, de csak akkor, ha emelt családi pótlékban részesült az illető.

Én ilyet soha nem kaptam. Lehet utólag emiatt "reklamálni" illetve most igényleni valami igazolást, amivel kedvezményesen utazhatnék?


2012. jún. 29. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt besz*ptad.

Régen nekem is voltak ilyen gondjaim(bár fűzőt nem hordtam) de gyógytornára, úszásra járni kelletett. Emelt családi pótlék nem volt. Meg persze utazási kedvezmény se.

2012. jún. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

M.Á.K. kártyát a szakorvos javaslata alapján adnak, pont mint emeelt családi pótlékot!

Ha ilyen a gerinced [link] csak akkor reklamálj a kezelőorvosodnál, mert ez az a súlyos gerincferdülés, amire járnak kedvezmények! Ugye érthető, hogy miért?

:D


Van még kérdésed?

:)

2012. jún. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!