Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A tegnapi eset után inkább...

A tegnapi eset után inkább nem utazol a hármas metróval?

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 09:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Régen is voltak problémák, csak szépen el volt tussolva. Ha nem ment a metró mindenki csak háborgott aztán annyi. most meg épp hogy lezárják az állomást, már az egész internet ezzel van tele. Illetve valakinek valahol nagyon érdeke hogy ezek a botrányok minél hamarabb kiderüljenek, gondolom nem kevés pénzről lehet szó...


Az a TEK-es repülőgépszállítás is hülyeség úgy ahogy van. 20 tonnáról beszélgetünk, egy sima kamion pedig 40 tonna, vagyis a TEK-es repülőszállítás még egy kamion súlyát sem érte el. Akkor tehát egy kamiontól már beszakadt volna? A frászt. Régóta repedeznek azok, nem most kezdődött el a folyamat, csak most került reflektor fénybe.

2012. máj. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Kénytelen vagyok, nincs más alternatíva kivéve hogyha nem akarok egy órával előbb elindulni mindenhova.
2012. máj. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
A hármas metró ügyet addig húzzák,amíg majd egyszer két megálló közt kigyullad a szerelvény és bent ég majd pár tucat ember. Menekülési útvonal nincs az alagútban, eleve halálos ítélet. BKV a saját emberein kívül mást nem enged le, mert ha meglátná valaki milyen állapotban utaznak rajta az emberek sírva fakadna. Konkrétan a hármas metró szerelvény és pálya állapota miatt már évek óta nem is szabadna üzemelnie.
2012. máj. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Tény, ma reggel választottam inkább a ritkábban járó, lassú, totál levegőtlen buszt. De nem a balesettől való félelem miatt kerültem el a metrót, hanem mert sokszor áll le... Mindegyik megállótól van egérutam, merre tovább, ha leraknak, de azért mégis... érettségizni mentem.

Visszafelé már jöttem metróval.

:D

2012. máj. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!