Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A tegnapi eset után inkább...

A tegnapi eset után inkább nem utazol a hármas metróval?

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 09:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
mért mi volt tegnap? :O
2012. máj. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
Engem is érdekelne :D
2012. máj. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
2012. máj. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
36%

[link]

A tegnapi esetről csak ma hallottam. Egyébként már hónapok óta nem utazom a 3-as metróval. Gyakorlatilag havonta történik valami malőr, tűz vagy csak füst, most épp omlás... túl kockázatosnak érzem. Ha ki lehet váltani felszíni közlekedéssel, akkor inkább nem megyek le, illetve egy megállót lesétálok. Meggyőződésem, hogy csak idő kérdése, hogy tragédia történjen, emiatt nem is értem, hogy miért nem tettek az elmúlt fél évben semmit.

2012. máj. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
62%

Ne legyetek paranoiások. Eddig is történtek ilyen esetek 10-20 évvel ezelőtt is, csak nem volt ez a fas.zcibáló metróegyesület, aki minden fi.ngásról is tájékoztatja a médiát.

Most a bíró endre nem tud megülni a se.ggén hanem jajveszékel a metróról. Amikor ő maga volt 30 évig instruktor maga is tudja, hogy ez mindig is így ment.

Csak a pánikot keltik, de mire jó ez?


Mindig is volt pályahiba, amin lépésben lehetett átmenni, a jaításig. Most ezek a kretének világá kürtölik, és ezen élvezkednek...

2012. máj. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Sok metrós ismerősöm van, mindig azt mondják: amíg ők fel mernek ülni a szekér elejére, addig nem kell nagyon aggódni... És ez tényleg így van.
2012. máj. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
83%
De. Kénytelen vagyok.
2012. máj. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
79%

Nem az a baj, hogy van egy pályahiba. Az a baj, hogy rendszeresen valamilyen módon tűz, füst keletkezik.

A legtöbb esetben persze "megnyugtatásként" elmondják, hogy a problémát nem a metró hibája okozta, hanem pl. egy a sínre került fémdarab.

Márpedig ha valami csak úgy a sínre kerülhet, az emberi mulasztás, és abból mostanában sok van. Így nehéz bízni a metrósokban. Emberi mulasztások okozzák a legnagyobb tragédiákat.


Mindenesetre én úgy vagyok vele, hogy ha van ugyanolyan jó alternatíva, akkor a legkisebb plusz kockázatot se vállalom. És hálisten a budapesti - agyonszidott - közlekedés annyira szuper, hogy mindig van alternatíva :)

2012. máj. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%

" az emberi mulasztás, és abból mostanában sok van."


Lennél olyan kedves és sorolnál abból a sok mulasztásból mundjuk egy párat? Ha olyan sok van bizonyára fel tudod sorolni őket.

2012. máj. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
A mávnál is évente két időszakban rendszeres a síntörés , a nyári melegben és a téli hidegben. Mégis elég sokan utaznak a mávval. Elkopott egy kitérő, aztán meggyengült és eltört... ez az élet rendje. :)
2012. máj. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!