Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Meg lehet-e úszni?

Meg lehet-e úszni?

Figyelt kérdés
Ma jöttem haza busszal, nagy nyugodtan hiszen bérletem van mi baj lehet? Végállomás előtti megállóban felszáll az ellenőr veszem elő a bérletemet mutatom neki. Kiderült hogy elfelejtettem ráírni az adataimat (mindig ráírom mutattam is neki előző havit azon rajta is volt). Elkérte és 5000 Ft helyi bírság plussz ugye 330 Ft a menetjegy. De hát ott volt a kezembe a bérlet, diák is nálam így hát az adataimat elkérte. Nem tudom csak én érzem szemétségnek , hogy az ember megveszi a bérletet minden hónapban és utána egy ilyen kis dolog miatt annyit fizet mintha nem is lett volna bérlete? A kérdésre visszakanyarodva ha nem fizetem be akkor azt meg lehet "úszni"? Normálisan tettem szerintem fel a kérdést ilyen válaszokat is várok köszönöm.

2012. ápr. 12. 16:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Úgy nem ér semmit a bérlet, hogyha nincs ráírva a diákigazolvány száma, olyan, mintha nem is lett volna. Mondjuk az ellenőrfüggő, mert általában csak szólni szoktak, vagy megvárják amíg ráírod.
2012. ápr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!