Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Lehet havi diákbérletet venni...

Lehet havi diákbérletet venni a lakóhelyem és a gyakorlati helyem között? És ha több km-eset veszek, azt használhatom átszállással?

Figyelt kérdés
Nyáron gyakszám lesz és a jegy vásárlásával elég drágán jönnék ki!Ezért nagyon jó lenne ha bérletet tudnék venni!Én Szanyban lakom,viszont Farádon vagyok gyakorlaton!Ahova Csornától átszállással tudok eljutni!Ezért tettem fel a kérdéseimet!
2009. jún. 14. 14:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Légysz írjatok vissza mert fontos lenne!Előre is köszönöm!!!
2009. jún. 15. 14:20
 2/6 anonim ***** válasza:
én is hasonló helyzetben vagyok.egy 20 km-re levő városba kell majd átjárnom gyakorlatra,ami önmagában nem sok,de 1 hónapig heti 4 napon át oda-vissza azért nem kevés--->én sajna úgy tudom h.ezt nem veszik figyelembe,csak az iskolába járáshoz lehet havi diákbérletet kérni...sajna marad a diákjegy minden utazáshoz...merthogy az természetesen érvényes...
2009. jún. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

esetleg ha az iskolamaga szervezi a gyakorlati helyet akkor őket meg lehetne kérdezni,(PL.TO)hogy mivel ez a képzésed kötelező eleme,nem adnak-e hozzá támogatást...de erre kicsi az esély...:(


1.voltam

2009. jún. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__tomegkozlekedes__2..


nagyjából hasonló ez a kérdés is,csak itt nincs konkrétan említve h.gyakorlati helyre való eljutáshoz kéne a bérlet..de a lényeg szempontjából nincs jelentősége...a kérdés az kaphatsz-e diákbérletet nem lakóhely-iskola útvonalra.a válasz sajna nem.(


még mindig 1.(2.)voltam.

2009. jún. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos én is ugyanúgy gondolom hogy csak suli és lakóhely között lehet diákbérletet venni :-( De azért még érdeklődök a bérletesnél is a pályaudvarnál,mert elvileg ha kérek igazolást a gyakorlati helyemről akkor el kell hogy fogadják!Ezt fogom tenni!Remélem sikerül!Köszönöm a válaszokat!!!
2009. jún. 16. 11:32
 6/6 anonim válasza:
Na sikerült ? mert én is hasonló helyzetben vagyok
2016. febr. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!