Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyire lehet hinni ennek az...

Mennyire lehet hinni ennek az oldalnak?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszára lennék kiváncsi akik ismerik ezt az oldalt.Előre is köszönöm.


[link]


2012. febr. 7. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez elég régi oldal viszont az elvira.hu-n van új modernebb figyelő amin folyamatosan nyomon lehet követni a szerelvényeket.
2012. febr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én több hónapja nézegetem,nagyon tetszik,
2012. febr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt az oldalt még nem láttam, de szerintem megbízható. Gondolom ugyanazt a rendszert használja, mint a vonatinfó 2.0, ez esetben pedig a vonatok pozíciója a lehetőségekhez mérten pontos, meg valószínűleg az is, hogy tényleg az a mozdony viszi, amelyik oda van írva. Persze hibák lehetnek.
2012. febr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jóóóóó és valos a dolog megnéztem menetrendet nézegetem és akkor érkezik a vonat mikor a térképen jelzi érkezik város sebesége 0 km és vártam meg érkezet másikba rá 15percre ...jó valos dolog ...
2012. febr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)
2012. febr. 8. 05:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezért szerelték be a mozdonyokba a GPS-t. A sok hülye poénkodott, hogy minek rá GPS. Magyaráztam nekik, és nem értették. "Minek egy vonatra GPS? Nem csak egy irányba tud menni?"

Hát ezért. Az oldal van, hogy téved, de ritka dolog. Én személyesen nem láttam, de mondták, hogy törölt járatnak, illetve késettnek jelzett egyet, és az pontosan közlekedett.

2012. febr. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!