Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit vesznek észre az utasok...

Mit vesznek észre az utasok hosszabb távon a MALÉV megszűnéséből?

Figyelt kérdés
Most nem arra gondolok, hogy akinek volt jegye, és nem repülhet, hanem a későbbiekben. A MALÉV adta a Liszt Ferencre keresztelt repülőtér utasforgalmának 40 %-át. Azért ez nem kevés. Ma olvastam például, hogy a ma törölt zürichi MALÉV-járatra vett 40 ezer Ft-os jegy helyett a Swiss légitársaság 120 ezerért vitte volna el az utasokat. Gondolom, a többiek most kihasználják az űrt, és a fapadosok, meg a külföldi nagy légitársaságok felnyomják az áraikat, és talán nehezebb is lesz eljutni több helyre. Vagy a verseny ezt megoldja?

2012. febr. 3. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogják felnyomni, mert még így is nagy a verseny. Az űrt kitölti valaki, de ennyi. Őszintén szólva én eddig is inkább ausztria airlines-al utaztam Schwechatból, mert annyira nem volt versenyképes a hazai.


Amúgy ez még jót is tehet a reptrének, mert így olyan ügyfelek is bekerülnek Ferihegyre akik nem voltak itt és gyanúm szerint a MALÉV nem fizetett úgy mint egy külsős.

2012. febr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már kezdődik is az űr kihasználása:

[link]

[link]

2012. febr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát akkor talán nem lesz gond. A nyavajgós, szerencsétlen MALÉV helyét a kőkemény tőkeerős cégek órákon belül betöltik. Erre nem gondoltam, pedig végül is logikus. Ők egy Budapestet a kisujjukból kiráznak. Csak nehogy a kormány különadót vessen ki rájuk.
2012. febr. 3. 15:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdező:

mindent összeszámolva, a MALÉV-on kívül, tudsz, egy olcsóbb légitársaságot?

Gondolok itt, a reptéri illetékre és a többire.

2012. febr. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!