Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Utazhatok felnőtt bérlettel?

Utazhatok felnőtt bérlettel?

Figyelt kérdés
Anyuék felnőtt bérletet vettek nekem tévedésből, pedig van diákmatricám. Utazhatok felnőtt bérlettel vagy vennem kell egy diákot? Ha igen, kell hozzá felnőtt bérletigazolvány vagy jó a diákom igazolványszáma is?
2012. jan. 26. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nemár ezt a dumát tévedésből 6000 ft-tal drágább bérletet vettek neked :D Istenem.


Nem diákkal nem utazhatsz teljesárú bérlettel. Kell csináltatni mellé egy bérletigazolványt.

Diákigazolvánnyal csak diákbérlet használható.

2012. jan. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Kell hozzá igazolványt venni, az nem kerül sokba. De kérdezd meg, nem veszik-e vissza, vagy valamelyik rokon nem venné-e meg tőled.
2012. jan. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, azt vettek, mert passzív féléves voltam, és eddig nem volt érvényes igazolványom. De most februártól újra sulis vagyok, és most már diák kell.
2012. jan. 26. 15:30
 4/4 _Jessy_ ***** válasza:
Én diák + teljesárúval jártam sokáig, meg vagy fél évig úgy, hogy semmi nem volt a szelvényhez, de csak egyszer szóltak rám, hogy vegyek mellé igazolványt is. Viszont hallottam már olyanról is, akit megbüntettek emiatt.
2012. jan. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!