Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit a legjobb es legrosszabb...

Mit a legjobb es legrosszabb ami tortenhet?

Figyelt kérdés
93 ezres tartozasom van es megint megbuntettek ( amugy a 93-rol kb 1 honapja kaptam eloszor papirt, hogy 2007-ben elkaptak, emg 2010-ben...) akkor nem erdekelt. A mostani buntetesem rendezni akrtam , berlet bemutatassal (eves) de nem engedik ha nem fizetem be a 93-t is,tehat plussz 16 ezer...
2012. jan. 16. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Itt nincsen legjobb-legroszabb. Azt ki kell fizetned különben a mostanit sem engedik kifizetni. És akkör az is halmozódik.


Am ne csodálkozz hogy nem küldenek havonta levelet. Kaptál egy bűntetést ha nem foglalkoztál vele, halmozódik.

2012. jan. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 _Jessy_ ***** válasza:

A 20/1981. (VI. 19.) MT rendelet a közúti személyszállítási szerződésekről szóló rendelet szerint:

1. § (1) A rendelet hatálya az autóbusszal, trolibusszal, villamossal vgy személygépkocsival díj ellenében végzett személyszállításra... terjed ki.

3. § (1) Személyszállításnál, valamint autóbusz és személygépkocsi - gépjárművezetővel történő - rendelkezésre bocsátásánál a szerződő felek jogaira, kötelezettségeire, valamint a szerződés teljesítésére a Polgári Törvénykönyv vállalkozásra vonatkozó rendelkezéseit kell alkalmazni, a 4-13. §-ban foglalt kiegészítéssel.

(2) A személyszállítási szerződésekből eredő igények egy év alatt évülnek el.

Szóval ha a felsorolt járművek valamelyikén történt az elkapás, akkor az már elévült, és cseszhetik. Ez esetben küldhetsz levelet, erre hivatkozva, és felszólíthatod őket, hogy ne akadályozzanak a mostani pótdíj befizetésében.

2012. jan. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a bibi, hogy az elévülés újraindul, ha küldenek egy levelet róla. Azt pedig ők nagyon könnyen bebizonyítják, hogy küldtek...
2012. jan. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2011 vegen kuldenek 2007-es buntetesrol, nagyon cuki... es azt is kertem, hogy most befizetem az utolsot es esetleg a tobbit reszletben, meg sem hallgattak....
2012. jan. 17. 21:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Magyarországon élünk, ha nem fizetsz magadtól előbb utóbb leemelik a számládról.
2012. jan. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"meg sem hallgattak...."


Csodálkozol? Azt a bűntetést 2007-ben minimum 4 éve kellett volna kifizetned nem most...

2012. jan. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!