Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy jutok el a Magyar Országo...

Hogy jutok el a Magyar Országos Levéltár Óbudai kutatótermébe? (1037 Bp. , Lángliliom u.4. )

Figyelt kérdés
A három kutatóterem körül természetesen éppen abba kell mennem, amelyiket nem tudom, merre van. A Bkv útvonalterv nem működik, nekem viszont szükségem lenne erre az infóra. Kiindulópontnak megteszi pl. a Nyugati, a Széll Kálmán tér, a Batthyány tér, vagy bármelyik jelentősebb tér. Kérem, hogy aki járt már ott, ossza meg velem, hogy jutok el oda. Előre is köszönöm!
2011. okt. 12. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Batthyány térről 260-as busz a végállomásig, ott balra, és az első párhuzamos utca a Bécsi úttal (amin jött a busz).
2011. okt. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Narsil válasza:
Batthyány téren felszállsz a 260-as buszra, leszállsz a Bóbita utcánál (kb. 20-25 perc a Batyitól). Ahogy leszálltál a buszról elindulsz befelé a Bóbita utcán, az első keresztutca a Lángliliom. Gondolom a 4-es számot egyedül is megtalálod.
2011. okt. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jól gondolod. Köszöntem a válaszokat!
2011. okt. 12. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!