Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Idén is indulnak ingyenes...

Idén is indulnak ingyenes buszjáratok a Magyar Nagydíjra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Első alkalommal szeretnénk kimenni az F1-re és érdekelne, hogy idén is indulnak-e ingyenes buszok a Ringre.

Illetve, hogy egész hétvégés álló bérlettel melyik kapun tudunk bejutni.

Köszönöm a válaszokat! :)


2011. júl. 11. 12:28
 1/8 Tubarózsa ***** válasza:

szia!idén a Volánbusz zrt szállítja az utasokat, (ha jól tudom a stadionoktól) és ingyenes lesz.(mármint a busz járat:D) (ez majd fent lesz a honlapjukon is./ha még nincs fent/ . www.volanbusz.hu )

a kérdésed második felére sajna nem tudok válaszolni, még életemben nem voltam F1en, és idén se megyek...

üdv 21N

2011. júl. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azt olvastam régi netes cikkekben, hogy az Árpád hídtól mennek. Sőt már nem is a Volán viszi az utasokat. csak épp azt nem írják, hogy idén mennek-e egyáltalán...

szerintem a WSR sorozatra gondoltál! :D

Sebaj! Nagyon köszi a választ!!! :)

2011. júl. 11. 20:55
 3/8 Tubarózsa ***** válasza:

Régebben a bkv vitte az utasokat. most a volánbusz alválalkozoja vállalta el az utas szállítást, aki a volánbusznak ki adta alválalkozásba ezt a feladatot...:D

és nem a WSR sorozatra gondoltam. vőlegényem volános. hó végén csak az mehet szabadságra aki hallott!(ezt mondta a fönöke:D) a mi térségünkből 8 csuklós volvo oda lesz uatosakat szállitani, + a pilis térségből is lesz jó néhány darab. holnap megkérdezem. és irok még pontosabb infokat;)

21N

2011. júl. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ejjha..szépen összekuszálódtak a szálak :D

na de hogyan kapcsolódnak be az Orangeways járatok? mert mindenhol azt írják, hogy ők felelnek az utasszállításért. ők állnak kapcsolatban a Volánnal?

2011. júl. 11. 23:30
 5/8 Tubarózsa ***** válasza:

Szia! 1.-2.válaszolo vagyok, bocsi hogy nem irtam eddig.:)

na hogy kikivel van az nekem magas.... de annyi szent hogy a volánbusz viszi az utasokat, több ismerös kolléga megy, többek közt párom is.

ha jól tudom összesen 17autobusz lesz.

üdv 21N

2011. júl. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon szépen köszönöm!!! Ezer hála! :)
2011. júl. 14. 23:16
 7/8 Tubarózsa ***** válasza:

Szia! viszont azt még mi sem tudjuk h honan lesz a különjárat indulása! a wsr sorozat a stadiontól indult, eddig az f1 re meg árpádhídról... ha okosabb leszek irok még. (bár sztem stadion jobb, mert onnan könnyebben feltud menni a busz az m3asra és pikk-pakk ott van.:))

üdv 21N

2011. júl. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

[link]

ajánlom az oldalt!

2011. júl. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!