Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Motor szállítás olcsón?

BR100 kérdése:

Motor szállítás olcsón?

Figyelt kérdés
kinéztem 1 motort 200km-re a lakhelyemtől, nem szeretnék vele hazajönni. Teherautónk van de sokat eszik és 15ezer lenne a benzin. Nem tudtok vmi olcsóbb megoldást?
2011. aug. 18. 12:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

hát figyelj, én túl veszélyesnek érzem az ilyen pici testű nagy teljesítményű robogót, plusz nem lehet kanyarokba úg bedönteni, jó-jó gyorsul, de a kis kerekek nem úgy viszik az útra az erőt, mint egy 125-ös 4ütemű cbr, tapasztalat

és pff autómataváltó... hát

van egy simson felépítésű, és egy kis robogó kerekű motorom, azonos blokkal, hidd el, hogy ég-és föld a kettő között a különbség

persze nem akarlak lebeszélni, de lehetséges, hogy találnál ettől sokkal jobb alternatívát is, pl olyat, ami nem robogó testbe van bújtatva

2011. aug. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

utolsó!

Tisztába vagyok vele, egyet is értek, csak nekem nem engedik, hogy "nem robogó felépítésű" motorom legyen, mert az "veszélyes". Sosem akartam megérteni a szülők gondolkodásmenetét... A CBR125 tényleg jó lenne de... Tehát maradnak a "nem veszélyes motorok" a robogók :/ A döntésről meg annyit, ha tiszta az út, semmi sem akadály. 125-ös majesty odáig döntöttem, hogy leért a kipufogó (persze tiszta pályán) Ha tossz az út, 20 colos kerékkel se lehet jobban dőlni

2011. aug. 25. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!