Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van még dohányzó kocsi a...

Van még dohányzó kocsi a vonatoknál?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Sajnos még van, de szerencsére egyre ritkább.

Hamarosan pedig teljesen nemdohányzó vonataink lesznek.

Végre egy kis lépés Európa felé...

2011. júl. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Már rég nincs kedves első válaszoló, se személyvonaton, se IC-n, de még mindig ott van a kallerokkal szoktunk átjárók wc-nél cigizni ic-n, vagy személyvonatkabinba ők is.
2011. júl. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

"Már rég nincs kedves első válaszoló,"


Kedves második válaszoló, a válaszom helyes volt, a vasútnál dolgozom, azt hiszem, kellően helyesek az ismereteim ezügyben :) Ha nagyon szeretnéd sorolok kocsitípusokat amik még dohányzóak.

De abban igazad van hogy egyreinkább csökken a számuk, főműhelyi javítás során alakítják át őket.

Viszont elég szomorú, hogy a kollégák is tiltott helyen dohányoznak...

2011. júl. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem szüleim, múltkor Budapestről hazafelé személyvonaton tőlük kértem tüzet, bár ezeknek a koszos csotrogányoknak mindegy már.
2011. júl. 12. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
* Nekem szüleim dolgoznak, azt külön írtam :)
2011. júl. 12. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kovács János Balázs válasza:
18%

Balatonra menet, volt dohányzó kocsi. Leültem és elszívtam egy cigit. Azért az röhej, hogy csak a nem dohányzókra gondolnak egyre inkább.

Égyébként az igaz, hogy a 100 km-nél hosszabb útvonalon közlekedő vonatokon van csak dohányzási lehetőség?

2011. júl. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%

"Sajnos még van, de szerencsére egyre ritkább.


Hamarosan pedig teljesen nemdohányzó vonataink lesznek.


Végre egy kis lépés Európa felé..."


Szokásos cigiscsesztető duma. Pls. Aki cigizik, hagy cigizzen már mindenféle bunkó, vagy jajveszékelő nem cigis megjegyzése nélkül. Én nem cigizek, de megértem őket. Nem valami terroristák, vagy phaszfejek. Ugyanúgy emberek, csak van egy káros szokásuk. Meg lehet büdösebbek kicsit.

Bár másoknak is van káros szokása. Igazán leszokhatna a légzésről pl

2018. szept. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!