Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A budaörsi benzinkúton milyen...

A budaörsi benzinkúton milyen autóbuszok állnak meg?

Figyelt kérdés
Érdről hogy lehet eljutni budaörsre?Csak úgy,hogy a budaörsi benzinkúton leszállok a volánbuszról,onnan besétálok a Auchanhoz,és az Auchan mögött fölszállok a budaörsi buszra?
2011. márc. 22. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem rémlik valami 288,289 járatszammal másik BKV-s járat is ami arra kering.
2011. márc. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De attól függ mikor utazol.Tanítás napokon van járat közvetlenül. 7:10-kor indul Érdről és fél körül van a Gimnáziumnál.756-os busz.
2011. márc. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van olyan busz amelyik érdről budaörsre megy??
2011. márc. 25. 13:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Itt írtam fölötted,funkcionális analfabéta barátom.
2011. márc. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy azok az emberek akik ide kérdéseket írnak,ilyen bunkó válaszokra várnak!
2011. márc. 26. 10:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Én,meg úgy hiszem,hogy akik választ várnak azok értelmezni is tudják azt.
2011. márc. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Lehetőség van sok, az Auchan-hoz besétálás elég hosszú, annyi időalatt be lehet menni a 272-essel a Sasadi útra és vissza Budaörsre a 40-essel.


Másik alternatíva a Tesco melletti buszmegállóból a 88-as busz, ami néha csak félóránként jár, és be kell mutatni a sofőrnek a jegye vagy a bérletet.


Esetleg a Tesco busz, amelyik átmegy még Budaörsön.

2011. ápr. 15. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!