Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miskolciak! Hogy hívják az...

Miskolciak! Hogy hívják az autóbuszok végállomását?

Figyelt kérdés

& Hogyan juthatnék el a buszvég.-től a Sétány utcáig?


Nagyon szépen köszönöm előre is !


2011. febr. 25. 08:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Sok végállomás van. De talán a legnagyobbak ahol nem csak 1-1 busz fordul vissza, azok: a tiszai pu., búza tér, újgyőri főtér, avas kilátó, majláth, repülőtér, centrum. Sétány utca asszem a vasgyárba(vasgyár-újgyőri között inkább) van, de ott nem igazán van semmi :)
2011. febr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Szerintem a Búza tér lesz az, ahol a Debrecen-Miskolc távolsági járat megáll.

Illetve néztem, hogy van, és az 1 / 1A-s helyi autóbusz ami ki volt jelölve, majd aztán séta tovább, de nem tudom, nem vagyok helyi.

Nagyon elhagyatott az az utca egyébként?

2011. febr. 25. 17:49
 3/22 anonim ***** válasza:
Igen a búza térre érkeznek be a távolsági buszok, és onnan jó az 1-1/A-s busz, vagy az 1-2-es villamos is(kicsit messzebb kell rájuk felszállni mint a buszra, viszont tovább tudsz velük menni, főleg a 2-essel, m az megy a vasgyárba, és annak a végállomása, majdnem a sétány utcánál van, am piros bécsi villamosok a kettesek, sárgák az egyesek-esetleg fehér is-). Am van ott egy szakképző iskola, egy tüzép, és pár lakóház. Sötétbe már nem mennék rajta végig, de nappal nyugodtan :)
2011. febr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Nah igen az a Szakképző iskola érdekel engem pont. :D

Majd oda szeretnék menni nyílt napra. :)

2011. febr. 25. 20:39
 5/22 anonim ***** válasza:

Értem. Akkor próbáld majd megkeresni a kettes villamost, és majd a vasgyár végállomáson leszállni. Ha emlékeim nem csalnak akkor egy hang mondja a megállókat. Ott leszállsz. Látsz majd egy 4v5 emeletes épületet, amerra majd megy el a villamos kb abba az irányba, amelett az épület mellett van egy járda azon mész befele kb 200 métert és ott lesz.

Összegezve: leszállsz a villamosról, balra fordulsz, mész 20métert, balra fordulsz, egyenesen mész kb 150-2500métert és ott vagy kb.

A búzatéren a villamost majd bárki megtudja mondani neked, de am ha jön a busz majd Debrecenből, akkor majd át is megy a sineken, annyi h ne a tiszai fele indulj el vele, hanem a vasgyár fele...

2011. febr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
*250
2011. febr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tájékoztatást. :)
2011. márc. 1. 09:07
 8/22 anonim ***** válasza:
Azóta sokminden változott sajna. Amikor szállsz fel a villamosra, akkor mind1 h melyikre, m most mindkettő ugyanaddig jár. Ahol végleg megáll, ott keress egy 2vp jelű buszt, és azzal menj a vasgyár megállóig.
2011. márc. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Voltam ma Miskolcon. :)

Búza téren leszálltam, majd villamos a Thökölyiig- és 2 VP busszal mentem le a Vasgyárig.

De nagyon kacifántos volt, hogy őszinte legyek.

2011. márc. 8. 18:36
 10/22 anonim ***** válasza:

jaja, m most cserélik a tökölitől a sineket végig és azért, am nem lett volna bonyolult. kb 15perc alatt ott lehet lenni a búzáról, ha épp nem folynak építési munkák a sineken :(

Meggyőzött am az iskola? :)

2011. márc. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!