Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nincs többé Ferihegy! Mit...

Nincs többé Ferihegy! Mit szólsz hozzá?

Figyelt kérdés

Az Országgyűlés most már hivatalosan is Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtérre változtatta a ferihegyi repülőtér nevét, a régi feliratot már le is szedték. Kérdeztem ezt akkor is, amikor ez még csak terv volt. Most már valóság lett. Én ezen túl lisztferihegynek fogom nevezni...


[link]


2011. márc. 16. 22:45
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
71%

Ez az, az ilyen intézkedésektől lesz olcsóbb a cukor... :P

Ferihegy van, az annak a résznek a neve, ahol eddig a ferihegyi repülőtér terült el. Én indítványoznám, hogy ezentúl találomra kiválasztott, legalább 25 évnyi munkaviszonnyal rendelkező átlagemberekről nevezzünk el köztereket és hasonlókat.

2011. márc. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim válasza:
68%
:-S Ezt most hallom először... de durva:-O
2011. márc. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim válasza:
57%

Én is most hallom! o.O


Nekem Ferihegy marad!

2011. márc. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
52%
K.rva anyjukat már igazán...
2011. márc. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%

Szomorú hogy egy ilyen rossz helyzetben levő ország vezetői ilyen baromságokkal töltik az időt, miközben sokkal több, sokkal fontosabb dologgal kellene foglalkozni.

Sokba is kerül.

A magyar embereknek amíg élnek Ferihegy lesz (én a T csoporot mind a mai napig matávnak hívom :) a külföldiek nagy részének meg a Liszt Ferenc szerintem semmit sem mond. Ráadásul a Liszt-ben is ott a kettős mássalhangzó, amit nem tudnak kimondani és azt sem tudják milyen betű is az pontosan. Gratulálok. Ha már mindenképpen átnevezgetik, legalább olyan nevet adtak volna, ami külföldön is mérvadó, és az angolul beszélőknek könnyen kiejthető, megemészthető.


Az alkotmányról meg csak annyit hogy lehet nevezni akárhogy, a lényege továbbra is az lesz ami eddig: leírja hogy mihez nincs jogod, és hogy a kisebbségeknek meg mennyi mindenhez van. Ennyit erről.

2011. márc. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
79%

Majd olvassák list-nek, mert a lengyel nevek ismertebbek és ott a sz-t s-nek olvassák.

Azért remélem lesz külföldi aki hallott már Lisztről :)

2011. márc. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
89%

jah, majd mondom a taxisnak, h lisztferihegyre vigyen :D


ez aztán úgy hiányzott mint egy köröm a farkunk végére, ha szabad egy klasszikussal élnem...


egyébként meg az egész kormány meg az idióta látszatintézkedései elmehetnek a csába.


a következő meg majd az lesz, h Budapestet visszakeresztelik Pest-Budára, vagy újra szétválasztják Pest, Buda, Óbuda részekre. vagy ha már így belejöttem akkor azt is megnézném, h a 2.vh után Bp-hez csatolt részeket lecsatolják. komolyan mondom, már nem tudom, h röhögjek-e vagy sírjak???!!

2011. márc. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
62%

Valahogy fenn kell tartani a látszatát, hogy a kormány csinál valamit.

Bár az ilyenekhez nem kell ész, átnevezni én is tudok, még humorosabban is és pénzt sem kérek érte!

Me for president!

2011. márc. 17. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Bár ha meggondolom, van benne egy kis burkolt humor: Mikor a kenyér ára felmegy, akkor kell elnevezni valamit Lisztről :)
2011. márc. 17. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nekem mindig is Ferihegy marad és majd vehetik fel újra a bkv-nál is a volvókba a 200-asra hogy liszt feri repcsitér ferihegy helyett.
2011. márc. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!