Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » ÚJ (Piros) vonaton ha el...

ÚJ (Piros) vonaton ha el szeretnék szálítani egy Babettát, akkor ez megoldható-e a szétszerelése nélkül?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 00:46
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Bazze ott a motorod, miért nem mész azzal?
2011. márc. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem, semmilyen motorkerékpár nem szállítható vonaton, legyen az piros vagy kék, vagy akármilyen színű. Csak sima kerékpár szállítható. (Szétszerelve sem tudod vinni)
2011. márc. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bp1985 ***** válasza:
100%
Amikor megvettem a motort, az automba nem fért el, simán felraktam a flirt-re, jv nem szólt érte. Adott rá egy bringajegyet, és csókolom. Bár elvileg nem lehet vinni rajta.
2011. márc. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bár ha kiveszem a blokkot akkor simán kerékpárnak számít, vagy nem??
2011. márc. 15. 19:19
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Kerékpárnak az számít ami a KRESZ szerint az.
2011. márc. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha kiszereled a blokkot igenis kerékpár a máv honlapján olvastam még ősszel:"1db motor nélküli kerékpár szállítható"

tehát ha te kivezsed a blokkot akkor az kerékpár mivel lehet hajtani blokk nélkül nyugi ha ezt elmagyarázod neki nem köthet beléd hajrá babetták:D(nekem is van 2)

2011. márc. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A leszedett blokkot tedd bele egy szatyorba, akkor az meg átminősül kézipoggyásznak :) Benzin viszont ne legyen a tankban.
2011. márc. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi uccsó 2 :)))
2011. márc. 17. 19:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!