Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapestről Budaörsig, Budapes...

Budapestről Budaörsig, Budapest bérlettel megoldható?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A problémám a következő lenne: El szeretnék jutni Budaörsre, de csak sima Budapest bérletem van, és nem vagyok biztos benne, hogy az meddig is jó. Van bármiféle módszer arra, hogy eljussak Budaörsig a bérlet használatával, vagy nem tudom elkerülni, hogy a bkv még ennél is jobban leszedjen? Szoktak ilyen buszokon ellenőrök működni? Ha semmiképp sem jó a bérlet, akkor jegyet kell venni, vagy a sofőrnél kell km arányban fizetni?

A válaszokat előre is köszönöm!


2010. jún. 13. 19:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
272-esen soha nincs, 240E-n sem láttam még mert ezeken mindig nagyon sokan vannak
2010. jún. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Menj az ingyenes Tesco busszal. Az Etele térről indulnak,megáll 1-2 helyen a városban is ..

[link]

2010. jún. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Budapest bérlettel eljuthatsz legálisan a budaörsi Tulipán utcai megállóig.

Én budaörsi vagyok, és bár nem gyakran de havi egyszer-kétszer szoktam találkozni ellenőrrel. A Tesco busz azért nem jó, mert bár bárhol felszállhatsz az útvonalán, leszállni csak a Tesconál enged. Annál viszont jobb a Tulipán utca szerintem...

2010. jún. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3. vok, elméletileg még egy jegyet kell lyukasztanod, ha tovább akarsz jönni a Tulipán utcánál...
2010. jún. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem pont a tescos ötlet volt a legnyerőbb, mert ha jól nézem, a budaörsi vasút utca nincs messze tőle.
2010. jún. 13. 20:44
 6/11 anonim ***** válasza:

3. 4. vok. Egy ötlet, nekem már bejött amikor lejárt budaörsi bérlettel utaztam. A régi fekete 40-es, most talán sima 240-es, ami valamivel több megállóval és egy kicsit módosított útvonalon közlekedik: erre csak az első ajtón lehet felszállni, bérlet felmutatásával.Ha még bp-en felszállsz a Bp. bérlettel, utána már nem valószínű, hogy felszállnak az ellenőrök, tudván azt, hogy itt a sofőr úgyis ellenrőrzi a bérleteket. Persze, te meg végig utazol a budaörsi szakaszon is ameddig akarsz...

nekem már többször bejött...

2010. jún. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha Budapest Bérleted van, akkor vehetsz kiegészítő jegyet (Környéki vonaljegynek hívják.), ez 5 km-es távolságra szól, és 155 Ft-ba kerül.
2010. jún. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Lenne egy hasonló problémám, amiben még a bkv pénztáros sem tudott segíteni.


Kezdjük a tényekkel: van BP bérletem felsőoktatásban tanulóknak


Budaörsön van a munkahelyem és azt szeretném kérdezni, hogy mennyibe kerül a kiegészítő havi diák bérlet? (és milyen címszó alatt kapom?)


köszönöm!

2014. jan. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Utolsó vagyok, mondani akartam, hogy vigyázni kell, mert a 240-esen szokott lenni ellenőr és a 779-es volánon rendszeresen! Pedig arra csak úgy tudsz felszállni, hogy a sofőrtől veszel jegyet, mivel ez távolsági járat.
2014. jan. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 SwigittyGirl9888 válasza:
Hello nos tudom kicsit késői de a kiegészítő jegy csak 125 ft-ba KERÜL
2016. szept. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!