Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hétvégén lehet olyan 90%-os...

Hétvégén lehet olyan 90%-os utazási igazolvánnyal utazni, amit tanfolyamra bejáráshoz kaptam?

Figyelt kérdés
Van aki azt mondja,hogy igen,de nem merek 90%-os jegyet venni hétvégén,mert megbüntet az ellenőr,hiszen egyértelmű,hogy nem tanfolyamra megyek ilyenkor.
2011. márc. 6. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom de engem is érdekel. Munkaügyis tanfolyamra jársz te is? Hol laksz?
2011. márc. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet.
2011. márc. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az ilyen fajta igazolványt csak akkor használhatod, mikor oda mész, amire ezt a kedvezményt kaptad. Ha ellenőr kötekedős kedvében van, megbüntet, és még ki is oszt, hogy hétvégén biztosan nem tanfolyamra utazol...
2011. márc. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó jól mondta, nagy az esélye annak, hogy megbűntetnek, hiszen egyértelműen nem tanfolyamra utazol vasárnap. Mostanában nagyon helyesen utaznak az ilyen visszaélésekre, így szerintem nem érdemes próbálkozni.
2011. márc. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!