Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan lehet mozdonyvezetői...

Hogyan lehet mozdonyvezetői tanfolyamra menni a MÁV-nál?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül? és Mennyi ideig tart?
2010. júl. 27. 22:18
 1/4 A kérdező kommentje:
És hol lehet rá jelentkezni? - Ez kimaradt a kérdésből..
2010. júl. 27. 22:18
 2/4 anonim ***** válasza:
Kell hozzá érettségi és egy villany,vagy gépszerelő szakma. A MÁV-nál kell jelentkezni,ha van felvétel,akkor megmondják,hogy milyen tanfolyamra kell menned. Ez nem kerül külün pénzedbe.
2010. júl. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pécs, Miskolc, Debrecen, Szombathely.

Kell hozzá egy érettségi, utána vesznek csak fel, és úgy tudom, hogy 2 év a tanfolyam hossza, Az első félév az az elméleti, kb 8-10 könyv, amik nem vékonyak. A második félév a mozdonyok megismerése gépészetileg. A harmadik félév a gyakorlás, az utolsó félév meg ezek összesítetje, és csak ezekután tudsz elmenni államvizsgázni. a sulira kapsz fizetést, és az állam álja a tanfolyam árát is, de utána pár évig nem hagyhatod ott a vasútat.

én így tudom, de a nyakamat, nem teszem rá.

2010. júl. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Zindex fórum következő topicját ajánlom tájékozódásra:

[link]

2010. júl. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!