Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vélemények buszellenőrökről?

Vélemények buszellenőrökről?

Figyelt kérdés

Volt már olyan,hogy szerinted indokultatlanul büntetett meg?Vagy esetleg bunkón beszélt veled?


nekem egyszer ( bérlettel járok,egyszer vettem buszjegyet mikor mentem venni a bérletemet) 3 megállón belül nem sikerült kilyukasztanom a jegyemet mert akkora volt a tömeg és a megállók is közel vannak egymáshoz úgyhogy a nagy tömegen nem tudtam átvergődni magam a lyukasztóhoz, amikor az ellenőr fellszált a kezemben volt a buszjegy és furakodtam tovább , nem ijedtemmeg,hogy nincs kilyukaszta a jegyem hiszen én naivan azt gondoltam csak megérti ,hogy nem tudtam még odajutni.. hát nem értette meg megbüntettek én elismertem,hogy nincsen kilyukasztva a jegyem.. de ezután még le is szálított a buszról.. azért 12.000 ft ( BÍRSÁG) elmehettem volna legalább addig amíg szerettem volna ,nem?:)


2010. dec. 9. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Én minde1iket utálom ha megbüntet csak leszállok a buszról és nem szólok hozzá. Tehát nem büntet meg.
2010. dec. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
helyes:)
2010. dec. 9. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Kb. hatodikos voltam, amikor a buszon jött egy ellenőr. Volt bérletem, de a táskám belső zsebében, a táskám pedig a hátamon. A suli jött, a busz már kinyitotta az ajtókat amikor a kaller még nem ért oda, gondoltam már úgyse kéri, leszállok.

Viszont visszarántott a táskámnál fogva, hogy hé, hogy merek megszökni, mutassam a jegyem. Mondtam, hogy le szeretnék szállni, ha akar szálljon le és megmutatom lent. De nem, addig nem szállhatok le amíg meg nem mutatom, visszalökött a buszba és lefogott, közben már mindenki leszállt és szálltak fel.

Végül levettem a táskám és megmutattam, de elindult a busz, úgyhogy elkéstem suliból.

Biztos sok iskolás lóg a buszon, de attól egy 11 éves lányt minek kell taszigálni meg ordítani rá? A 18 év körüli nem idén barnultak minden reggel ott szotyiztak a buszon, tőlük viszont el se kérték a jegyüket.

2010. dec. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lacikaaaaa válasza:

Én pedig egyszer tévedésből nem a szerződéses járatra szálltam fel ami ingyenes mert munkába visz,hanem egy másik buszra,megkérdeztem a sofőrt hogy ez az xy busz-e. Az aztmondta igen. Elindultunk másfelé. Nem szóltam mondom mindegy hajnali 5 óra van csal eljutok munkába. Ellenőr felszált. Ideges lettem . Odamentem a sofőrhöz hogy ezt most mégis milyen tréfának szánta? Mert aztmondta az a busz közbe pedig nem.. Az csak röhögve közölte hogy hát oda is megyek. Jólvan mondom, akkor veszek egy jegyet, ekkor az ellenőr karomat elkapva mondja: a-a. Mondom miafsz? tévedés történt..Mondja nem érdekli. Na ekkor elrántottam a karom és mondtam elmentek ti akkor a k**va anyátokba és leszáltam a buszról :D:D.

Köcsögök voltak de nem is jött utánam én meg nem hagytam magam. A tanulság az hogyha neked van igazad vagy tévedés történt akkor igenis nyisd ki a szád.

19/F

2010. dec. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!