Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Dunakeszin van taxiállomás?...

Dunakeszin van taxiállomás? Ha igen, mi a telefonszámuk? A Dunakeszi gyártelepről busszal el tudok jutni a magyar utcába?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:

A drosztnak nincs telefonszáma.

A Dunakeszi taxicég weblapja: [link]

2010. nov. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tubarózsa ***** válasza:

Dunakeszi gyártelepen(a vasút közelében) szoktak állomásozni. 2taxi cég van: Tempó taxi és Keszi taxi. elküldtem privibe a számokat, ha már esetleg nem aktuális akkor sorry. (meglesz késöbbre:) )

20L

2010. nov. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Igen de viszont van egy új TAXI -Reptéri transzfer cég is Dunakeszin már! TaxiCab a neve és nagyon megbízhatók és én pl. 3 nappal előtte foglaltam náluk reptéri transzfert és korrektül vissza is igazolták a 10% kedvezményt, amit feltüntetnek a weboldalukon is. Új kocsikkal dolgoznak és a sofőrök is nagyon udvariasak voltak. Én itt foglaltam:

www.taxicab.hu

2013. febr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Online foglalást ide kattintva tehetsz majd:

[link]

2013. febr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!