Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Bennetek milyen kép él a BKV-ról?

Bennetek milyen kép él a BKV-ról?

Figyelt kérdés
Úgy mindenestül, beleértve a közlekedést, járatok pontossága-biztonsága-tiszasága, magát a vállalatot, a szolgáltatást, az ellenőreiket, áraikat?
2009. jan. 11. 18:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azon csodálkozom,hogy ennyi lógóssal és ilyen kevés ellenőrrel még van BKV.Az ellenőröktől szerintem meg ne várjuk el,hogy a bliccelőknek kinyalják a "seggét",nem az a dolguk.
2009. jan. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
69%

Szereted ha simogatnak?


Szereted ha megérintenek?


Szereted ha fogdosnak?


Szereted ha felizgatnak?


Szereted érezni a másik leheletét, szuszogását a nyakadnál, esetleg a fülednél vagy az arcodba?


Szeretsz új pozíciókat kipróbálni?


Mikor hidegen felülsz rá,majd forrón és teljesen leizzadva végzed?


Velünk a fantáziád megvalósulhat, életre kel, próbálj ki minket!!!!


- BKV!!!


:D :D

2009. jan. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%

Én szeretem a BKV-t, az északai járatok pl. nekem jobbak lettek a váltás óta. Szerintem sokan kicsit túlzóan negatívan látják. Például az USA-hoz képest egy csoda, ott nem lehet autó nélkül megmozdulni, ehhez képest ez tök szabad. :-) Ezt sok külföldi mondja.


Szerintem egy csomó ember tisztességesen dolgozik ott is. A vezetők sikerdíjairól amit hallok, azt viszont szerintem érdemtelenül kapják. De mélyebben nem foglalkoztam ezzel.

Az hogy mennyit késnek az a dugókon is múlik, a dugók pedig azért vannak mert sok ember elhiszi azt a képet autó reklámban, ahol egy kocsi egy szép amerikai tájban suhan egymaga, aztán csodálkozik, hogy a valóságban ez nem így van.

A buszok tisztasága azon is múlik, hogy mi utasok mennyire vigyázunk rájuk. Ha valaki koszosan száll fel, vagy úgy érzi hogy tök jó fej, ha egy buszon úgy bulizik, hogy az attól koszos lesz, hát akkor koszos lesz. Persze lehet mondani, hogy miért nem takarítják folyamatosan.

Az ellenőrökről a Kontroll című filmet ajánlom, illetve a Belga Kalauz 2. című számát.

Az árakat drágálom.

A 4-es metró túl drága, abból a pénzből sokkal jobb közlekedésfejlesztést lehetett volna csinálni, nézd meg pl. ezt a filmet Bogotáról:

[link]

www.levego.hu/konyvtar/olvaso/automentes_osszefoglalo.pdf

2009. jan. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Ha kétszer ennyien vennének jegyet, talán fele áron is adnák. Mindig mindenki csak elégedetlenkedik, de ha autót kell venni, fizetni a költségeit, a benzint, az ember rájön, hogy sokkal többe kerül...Ha meg elromlik valami, az egy vagyonba kerül. :S Ha a BKV járművei törnek össze, robbannak le, az is költséges, az üzemanyag úgyszintén, tehát lehet szitkozódni, de ha az ember utánaszámol...
2009. jan. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!