Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen poziciókat ismertek a...

Milyen poziciókat ismertek a mávnál, amiben dolgoznátok szívesen? És miért?

Figyelt kérdés

#vonat #mozdonyvezető #diszpécser #informatkai szakember #jegyvzgáló
dec. 14. 16:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

10

Vezérigazgató, csak akkor lehetsz, ha valami fejesnek vagy az ismerőse, további feltétel, hogy gondolkodás nélkül végrehajtsd, amire fentről utasítanak és a legfontosabb, hogy ne érts a vasúthoz.

dec. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
58%
Vonatkerékpumpáló
dec. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
párt titkár.
dec. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Jelentkeztem pár éve forgalmi szolgálattevőnek, fel is vettek volna, de addigra kaptam máshonnan ajánlatot. Kicsit bánom, mert tényleg érdekelt volna és érdekel is, de nagyon gyászos bért ajánlottak. A jelenlegi körülmények között Vágányzár Jánossal az élen meg öngyilkosságnak tartanám odamenni.
jan. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!