Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapest Déliből Komáromon...

Budapest Déliből Komáromon keresztül Győrbe melyik állomásokon nincs jegykiadás?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy a megállóhelyeken nincs jegykiadás (megtudom venni vonaton), de nem tudom hogy melyikeknél nincs. Fontos lenne. Köszi előre is
2010. nov. 4. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
A kallert akarod hülyére venni?Ez csak személyvonattal működik de az meg úgy megy mint a tetű..
2010. nov. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Cegléd felé minden második nap sikerült eddig hülyére venni mindet :D szerintem erre is menni fog :D
2010. nov. 4. 22:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Cegléd 1 óra, Győr 3 és fél óra személyvonattal. Biztos jó az neked?
2010. nov. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 bp1985 ***** válasza:
Hidd el, nem fogod megvenni. Főleg, h nem 1 kaller van, hanem 2, vagy 3. Tehát esélytelen, hogy egy gyorson tudsz csalni.
2010. nov. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Így van minden vonaton minimum két kaller van és ők rendesen ellenőriznek plusz tatabanyan személyzetvaltas van igy ismét végigellenőrzik a vonatot. Amugy meg tobb mint egy orat kellene kibirnod jegy nelkul annyit meg nem fogsz tudni mert a legtobb mar delibol indulva elkezd ellenorizni. Remelem jol megbuntetnek majd az ilyen csalo patkanyok miatt tizezer ft egyhavi berletem gyorbe...
2010. nov. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Van egy pár hely ahol nincsen: Törökbálintot nem tudom biztosra mondani, Szár, Vértesszőlős, Almásfüzitő-felső. De most decemberben állítólag megszüntetik még néhány helyen: Szőny, Bicske-alsó, Tóvároskert ezeket hallottam.
2010. nov. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak köszönöm szépen a válaszokat :) sokat segitettél (nincs lóvé a bérletre):S
2010. nov. 5. 21:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, nincs mit, de mondom Törökbálintot érdeklődd meg, amik biztosak az Szár, Almásfüzitő felső, és Vértesszőlős.
2010. nov. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amitt én tudok,de azt biztosra tudom.

-Vértesszőlős

-Almásfüzitő

-Almásfüzitő-felső

2010. dec. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Üdv, a minap én is gondolkodtam rajta, hogy tudnám olcsóbban megoldani a vonatozásomat, ezen az oldalon meg tudod nézni, hogy az adott állomáson van-e jegykiadás.


[link]


Remélem tudtam segíteni. :)

2011. jan. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!