Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Melyik Európa leghosszabb...

Melyik Európa leghosszabb vasúti járata? (Ami rendszeresen is jár)

Figyelt kérdés

Biztos van olyan ami csak heti 1X van az is érdekel de inkább olyanra lennék kíváncsi, ami napi szinten jár. Például Budapest-Zürich napi 2X, 1157 km-el biztosan top.


Illetve nekem úgy rémlik, hogy régen volt közvetlen járat Hamburgba de most nem találtam ilyet. Vagy rosszul rémlik? Az biztos hogy vagy 8-10 éve mentem vonattal Drezdába átszállás nélkül és úgy rémlik, hogy a végállomás Hamburg-Altona volt. Ha igaz, akkor az 1400-1500 km is lehet.


Bár azt érdekel, hogy most mi a leghosszabb.



tegnap 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Kutakodj még a neten, mert én nem fogok helyetted. Amúgy meg a napi 1 járat nem túl sok ahhoz, hogy a leghosszabb vasúti útvonal legyen? Sok sikert?
tegnap 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A fő kérdésre nem tudom a választ, de jelenleg is van Hungária EuroCity Budapest-Hamburg útvonalon.
tegnap 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor az nem minden nap járhat, mert néztem holnapra is meg hétfőt is. :)
tegnap 20:06
 4/7 A kérdező kommentje:
Hungária EC most csak Berlinig közlekedik ha jól látom.
tegnap 20:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg most még az áradások következményei miatt. De amúgy rendesen Hamburgig jár.
tegnap 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos van hosszabb is
tegnap 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Moszkva - Vorkuta
ma 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!