Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyire folyásolja be az...

Mennyire folyásolja be az árvíz a máv utazást?

Figyelt kérdés

Pénteken mennék Mosonmagyaróvárra, viszont bizonytalan vagyok, hogy Keletitől rendesen le tudok e menni, mennyire lesz az árvízre befolyása az útvonalhoz. Nem szeretném, ha pl a vonat nem indulna el, vagy órákig kéne a vonaton Várakoznom.

Valakinek van infója?


Köszönöm



tegnapelőtt 19:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Jólvan Nyelvtan Anonim
tegnap 22:04
 12/15 anonim ***** válasza:

A "le tudok e menni" nem csak a tengerszint feletti magasság miatt problémás. Mosonmagyaróvár északabbra fekszik, mint Budapest.


Budapestről az ember lemegy Szegedre, Tabra, Bajára, viszont felmegy Encsre, Egerben, Mosonmagyaróvárra.

ma 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az ember mindenhonnan felmegy Budapestre, onnan pedig lemegy vidékre függetlenül a tengerszint feletti magasságtól és az észak-dél szerinti elhelyezkedéstől. Legalábbis így használják az emberek sok vidéken. Én gyerekkoromban Dorogon laktam, ott és a környékén mindenki úgy mondja, hogy "felmegyek Pestre", pedig Pest délebbre van.
ma 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#13 Én miskolciként lemegyek Budapestre. Vagyis csak lemennék, hála az égnek nem szorulok rá erre gyakran.
ma 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#13 Én meg szimplán csak megyek akárhonnan akárhova, mert tudom a nyelvet használni. A hegyre szoktam felmenni, meg onnan lejönni, nem városból városba.
ma 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!