Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyire folyásolja be az...

Mennyire folyásolja be az árvíz a máv utazást?

Figyelt kérdés

Pénteken mennék Mosonmagyaróvárra, viszont bizonytalan vagyok, hogy Keletitől rendesen le tudok e menni, mennyire lesz az árvízre befolyása az útvonalhoz. Nem szeretném, ha pl a vonat nem indulna el, vagy órákig kéne a vonaton Várakoznom.

Valakinek van infója?


Köszönöm



tegnapelőtt 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal nálunk az árvíz miatt csak az Esztergom-Almásfüzitő vonal van lezárva. Illetve holnaptól lezárják a H5 HÉV Margit híd és Batthyány tér közötti szakaszát.
tegnapelőtt 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Annyit olvastam hogy a Mosonmagyaróvári vonat, az kimegy Bécsig, de hogy csak hegyeshalomig közlekedik
tegnapelőtt 20:15
 3/12 anonim ***** válasza:
9%
Mi az, hogy "lemegyek"? Kb. ugyanaz a tengerszint feletti magasság.
tegnapelőtt 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
Mi lett ebből az oldalból...? Magyarul már nem is kérdez itt senki?
tegnapelőtt 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ó, de nagy probléma hogy nem jol irtam le valamit, egyből meg kell kövezni!!! Ha nem tudtok a kérdésre válszolni, akkor nem kell irni megjegyzést, mert k.vara nem érdekel! Köszi
tegnapelőtt 23:44
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Nem megkövezés folyik, csak tudod, ha a saját gondolatod nem bírod leírni, arra következtetünk, hogy át sem gondoltad, mit akarsz mondani. A nyelvhasználat és a gondolkodás szorosan összefügg. Márpedig aki nem tud írni, azt nem vesszük komolyan, mert ő maga sem gondolkodik komolyan.
tegnap 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mit nem irtam helysen? Mi vagy te bameg nyelvtan tanár? Unatkozol? Nem kaptal este pinat vagy mi van???
tegnap 05:56
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem a négyes vagy hatos válaszoló vagyok, de ha már így rákérdeztél...

Olyan például nincs, hogy "folyásolja be". Sem olyan, hogy "tudok e", kötőjel nélkül. Ez a tagmondat pedig teljesen értelmetlen ilyen ragokkal: "mennyire lesz az árvízre befolyása az útvonalhoz".

tegnap 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én viszont a 4-es és 6-os vagyok, hozzáteszem, nem vagyok nyelvtantanár, de egybeírandó.
tegnap 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja nem, 3-as és 6-os voltam. :)
tegnap 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!